Encuentros y desencuentros Relatos B - C + CD Colección Bisagra

104,48 zł
Brutto

Encuentros y desencuentros Relatos B-C + CD Colección Bisagra to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. 

Ilość

Encuentros y desencuentros Relatos B-C + CD Colección Bisagra to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku. Cała seria jest opracowana jest z myślą o osobach uczących się języka hiszpańskiego i będących na poziomach B-C. Każdemu opowiadaniu towarzyszy kolorowa ilustracja. Jest więc idealnym prezentem dla osób interesujących się literaturą a uczących się języka hiszpańskiego. Encuentros y desencuentros Relatos B-C + CD pokazuje nam kochanka bez serca, mężczyznę szukającego szczęścia w szafie i dziewczynkę, która straciła złudzenia o świecie dorosłych. To tylko kilka z postaci, które spotkamy w tej publikacji .Oto lista utworów:Bernardo Atxaga – Saldría a pasear todas las noches

Juan José Millás – Trastornos de carácter

Sergi Pàmies – Villancico

Carlos Castán – No es nada

Mercedes Abad – Amigas

9788493991128

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Relatos españoles...

Relatos españoles contemporáneos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 91,67 zł

Relatos del Río de la Plata...

Relatos del Río de la Plata to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku

Cena 91,67 zł

Relatos de amor y desamor...

Relatos de amor y desamor B-C + CD to audiobook i drukowana książka z serii Colección Bisagra. Każda pozycja z tej serii przedstawia wybór 5 opowiadań, nagrania audio na CD i zbiór ćwiczeń w pdf, przygotowujących do DELE Intermedio i Superior w jednym pudełku.

Cena 104,48 zł

Relatos Mexicanos B2-C2 + CD

Relatos mexicanos to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku. 

Cena 91,67 zł

Relatos del Caribe B2-C2 + CD

Relatos del Caribe to audiobook i drukowana książka z serii Libros Blancos, przeznaczonej dla osób ze znajomością języka hiszpańskiego na poziomie B2-C2, prezentującej oryginalne teksty najlepszych pisarzy tworzących w tym języku.

Cena 91,67 zł