Gramática explicada niveles intermedios con ejercicios + soluciones

125,90 zł
Brutto

Gramática explicada para niveles intermedios con ejercicios + soluciones to podręcznik zarówno do pracy w klasie jak i samodzielnej nauki.

Ilość

Gramática explicada para niveles intermedios con ejercicios + soluciones to podręcznik zarówno do pracy w klasie jak i samodzielnej nauki. Obejmuje zagadnienia gramatyczne na poziomach od A1 do B2. Zawiera ponad 250 różnych ćwiczeń celu przeglądu i usystematyzowania podstawowych i bardziej złożonych aspektów języka hiszpańskiego na tych poziomach zaawansowania. Podaje dużą liczbę przykładów z ilustracjami i objaśnieniami, które pomagają uczniowi zrozumieć właściwe wykorzystanie zagadnień gramatycznych w każdej sytuacji. !Fíjate! to sekcja, która pozwala pogłębić i zastanowić się nad najbardziej złożonymi zagadnieniami gramatycznymi. W osobnym zeszycie są zawarte wszystkie rozwiązania co ułatwia pracę zarówno samodzielną jak i w klasie.

9788415299424

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to gramatyka z ćwiczeniami na poziomie A1-B1. Jedna z najbardziej przejrzyście opracowanych zbiorów ćwiczeń. Jej kontynuacją jest seria gramatyk na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Cena 115,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1- A2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. 

Cena 114,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español B1 - B2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 115,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 115,00 zł