Dla dorosłych- hiszpańska kuchnia

Dla dorosłych- hiszpańska kuchnia

Hiszpańska kuchnia

Książki po hiszpańsku o kuchni - prezent dla miłośnika dobrego smaku

Zrób prezent, który zachwyci podniebienie - książka po hiszpańsku o kuchni

Hiszpańska kuchnia to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych na świecie. Jest pełna smaków i aromatów, które zachwycają podniebienia. 

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, która interesuje się kuchnią hiszpańską, to książka o tej tematyce może być doskonałym prezentem.

Wybierając książkę na prezent warto pamiętać o zainteresowaniach osoby obdarowywanej. Jeśli interesuje się ona kulturą czy kuchnią Hiszpanii sięgnij po nasze propozycje. Nie ma nic lepszego jak połączenie przyjemnego z pożytecznym. Hiszpański może smakować wyjątkowo dobrze!

Jeśli szukasz prezentu to być może właśnie go znalazłeś! Twój bliski z pewnością z chęcią pozna tajniki gotowania "po hiszpańsku" a kulinarny świat otoczony językiem hiszpańskim będzie wyjątkowo pyszny!

Księgarnia Siesta proponuje takie oto książki po hiszpańsku o kuchni, które mogą być dobrym prezentem:

  • Descubre... La Gastronomía- przeznaczona dla osób, które uczą się hiszpańskiego na poziomie A2. Poznaj kulturę Hiszpanii, szczególnie gastronomię.
  • Español En La Cocina- zawiera przepisy kulinarne opracowane przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych miejsc na świecie. Znajdziesz tutaj także ćwiczenia gramatyczne oraz słowniczek.
  • Por La Cocina Española- fenomenalny zbiór przepisów kulinarnych z rejonu Castilla-León i Comunidad Valenciana. Zawiera różnorodne zdjęcia oraz ćwiczenia leksykalne.