Dla nastolatków-lektury po hiszpańsku

Dla nastolatków-lektury po hiszpańsku

Prezent z księgarni dla młodzieży, który zachęci do nauki języka hiszpańskiego

Hiszpański jest językiem coraz popularniejszym wśród młodzieży. Wyjazdy do ciepłych krajów, muzyka czy filmy sprawiają, że młodzi ludzie chętnie uczą się języka hiszpańskiego. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla młodej osoby, która interesuje się językiem hiszpańskim, to warto rozważyć książkę lub lekturę po hiszpańsku. 

Lektury i książki w języku hiszpańsku dla młodzieży

Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednią lekturę, która pomoże młodemu uczniu rozwinąć i zwiększyć zasób hiszpańskiego słownictwa i poznać tajniki gramatyki zarówno na poziomie A1, A2 jak i wyższych B1- B2. 

Hiszpańska książka, często lepiej niż podręcznik, w praktyczny sposób pokazuje piękno nauki języki obcych i rozwija kompetencje językowe. Literatura, książki i lektury to zestaw, który sprawi,że młodzież zacznie się swobodnie porozumiewać w języku hiszpańskim, przyswoi nowe wyrażenia i doskonali zagadnienia gramatyczne.

Oto kilka propozycji lektur i książek po hiszpańsku, które mogą być dobrym prezentem dla młodzieży:

  • Seria Los turistas- seria książek dla młodzieży opowiadająca o przygodach 13 letniej Christiny. 
  • Seria Hacia America- seria książek dla młodzieży, która opowiada o przygodach grupy młodych ludzi, którzy wyjeżdżają do Ameryki.
  • El FC Barcelona- idealna dla młodego fana piłki nożnej. Opowiada historię tego klubu piłkarskiego.
  • Los Fernandez- lektura dla młodzieży, która opowiada o losach rodziny Fernandezów. Poznaj styl potoczny języka hiszpańskiego!

Lektura lub książka po hiszpańsku to doskonały prezent dla młodzieży, która interesuje się językiem hiszpańskim. Dzięki niej osoba obdarowywana może rozwijać swoje umiejętności językowe, a jednocześnie cieszyć się ciekawą lekturą. 

Zajrzyj do księgarni Siesta i wybierz językowy prezent!