Vuela 5 B1 Cuaderno de ejercicios

59,10 zł
Brutto

Zeszyt ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych, który chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka hiszpańskiego, osadzony w praktycznym kontekście używania języka.

Ilość

Vuela 5 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do pierwszego podręcznika trzeciego poziomu kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1. Może być wykorzystany na dłuższych kursach ale z małą liczbą godzin tygodniowo i obejmuje 40-60 godzin zajęć. Istnieje również wersja dla kursów intensywnych w trzech tomach. Skupiony na nauce komunikacji poprzez działania lingwistyczne w pragmatycznym kontekście z wykorzystaniem fiszek prezentujących całą zawartość i pozwalających na systematyczną naukę poprzez praktykę prawidłowego użycia w określonym kontekście. Każdy poziom obejmuje podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela.

9788466751629

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Vuela 5 B1 Libro del alumno

Podręcznik dla młodzieży i dorosłych, który chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka hiszpańskiego, osadzony w praktycznym kontekście używania języka.

Cena 89,90 zł

Vuela 5 B1 Libro del profesor

Vuela 5 B1 Profesor to podręcznik nauczyciela do pierwszej części trzeciego poziomu kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1.

Cena 120,40 zł