Vuela 5 B1 Libro del alumno

89,90 zł
Brutto

Podręcznik dla młodzieży i dorosłych, który chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka hiszpańskiego, osadzony w praktycznym kontekście używania języka.

Ilość

Vuela 5 B1 Alumno to podręcznik do trzeciego poziomu kursu języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1. Może być wykorzystany na dłuższych kursach ale z małą liczbą godzin tygodniowo i obejmuje 40-60 godzin zajęć. Istnieje również wersja dla kursów intensywnych w trzech tomach. Skupiony na nauce komunikacji poprzez działania lingwistyczne w pragmatycznym kontekście z wykorzystaniem fiszek prezentujących całą zawartość i pozwalających na systematyczną naukę poprzez praktykę prawidłowego użycia w określonym kontekście. Vuela 5 B1 Alumno zawiera program zawartości funkcjonalnej, gramatycznej, leksykalnej i fonetycznej 5 rozdziałów. Każdy rozdział ma dwie lekcje z których każda jest zaplanowana na pojedyncza lekcję i w końcowej części poświęcona jest zebraniu podstawowych zagadnień funkcjonalnych i gramatycznych. Umieszczone tam ćwiczenia służą powtórce i ocenie nabytej wiedzy z podręcznika. Zawiera też transkrypcje ćwiczeń audio, słownik przetłumaczony na język angielski, francuski, niemiecki, włoski i portugalski i CD audio.  

9788466751612

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Vuela 5 B1 Cuaderno de...

Zeszyt ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych, który chcą rozpocząć lub kontynuować naukę języka hiszpańskiego, osadzony w praktycznym kontekście używania języka.

Cena 59,10 zł

Vuela 5 B1 Libro del profesor

Vuela 5 B1 Profesor to podręcznik nauczyciela do pierwszej części trzeciego poziomu kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1.

Cena 120,40 zł