search

En directo elemental Alumno + CD

88,00 zł
Brutto

En Directo Elemental Alumno + CD to podręcznik do języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie zaawansowania A.

Został opracowany na dwóch poziomach zaawansowania; podstawowym i średnio zaawansowanym. Zawiera teksty ułatwiające naukę komunikacji.

Duża ilość ćwiczeń powtarzających materiał i ilustracje nawiązujące do znaczenia pojęć wyróżniają go spośród innych metod nauczania języka hiszpańskiego jako obcego.

Ilość

En Directo to metoda języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych. Jest podzielony na dwa poziomy trudności, podstawowy i średni. Jest to spójna, ustrukturyzowana, przejrzysta metoda, która łączy innowacyjne i aktualne elementy dydaktyczne ze sprawdzoną metodologią.

Zawiera aktualne teksty o charakterze komunikatywnym i staranną gradację materiałów. Zajmuje się aspektami gramatycznymi wspieranymi przez strategie poznawcze i praktyki powtarzania. Wykorzystuje również obrazy do zilustrowania znaczeń; a także szeroką gamę ćwiczeń, prostych i łatwych do zastosowania w klasie.

En Directo zwraca uwagę na różnorodność leksykalną i aspekty kulturowe różnych krajów hiszpańskojęzycznych. Obejmuje również, co pięć jednostek, jedną z oceny i samooceny.

Poziom merytoryczny odpowiada poziomowi A1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Sgel
9788497781732

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody