• Wyprzedaż!
  • -70%
search

En directo medio Alumno + CD

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 80,00 zł brutto
80,00 zł
24,00 zł Zniżka 70%
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 80,00 zł brutto

En Directo Medio Alumno + CD to podręcznik do języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie zaawansowania A2.

Został opracowany na dwóch poziomach zaawansowania; podstawowym i średnio zaawansowanym. Zawiera teksty ułatwiające naukę komunikacji. Duża ilość ćwiczeń powtarzających materiał i ilustracje nawiązujące do znaczenia pojęć wyróżniają go spośród innych metod nauczania języka hiszpańskiego jako obcego.

Ilość

En Directo Medio Alumno to metoda języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych poziomie średnio zaawansowanym. Jest spójna, ustrukturyzowana i przejrzysta, która łączy innowacyjne i aktualne elementy dydaktyczne ze sprawdzoną metodologią.

Zawiera aktualne teksty o charakterze komunikatywnym i staranną gradację materiałów. Zajmuje się aspektami gramatycznymi wspieranymi przez strategie poznawcze i praktyki powtarzania. Wykorzystuje również obrazy do zilustrowania znaczeń; a także szeroką gamę ćwiczeń, prostych i łatwych do zastosowania w klasie.

En Directo zwraca uwagę na różnorodność leksykalną i aspekty kulturowe różnych krajów hiszpańskojęzycznych. Obejmuje również, co pięć jednostek, jedną z oceny i samooceny.

Poziom merytoryczny odpowiada poziomowi A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Sgel
9788497781770

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody