Clave de sol 1 A1 Cuaderno de actividades

64,40 zł
Brutto

Clave de sol 1 A1 Actividades to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu metody kursu języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 9-12 lat, zatytułowanej Clave de Sol.

Ilość

Clave de sol 1 A1 Actividades to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu metody kursu języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 9-12 lat, zatytułowanej Clave de Sol. Składa się z 3 poziomów i skupia się na nauce komunikacji w języku hiszpańskim poprzez aktywny, dynamiczny a przede wszystkim bardzo wizualny przekaz. Zawiera liczne piosenki dodające atrakcyjności nauce języka dla dzieci w tym wieku. Każdy poziom jest przewidziany na 80-100 godzin lekcyjnych. Składa się z podręcznika ucznia z nagraniami audio, zeszytu ćwiczeń, podręcznika dla nauczyciela i DVD. Podręcznik ucznia zawiera liczne ćwiczenia gramatyczne, leksykalne, fonetyczne i dotyczące kultury,12 piosenek, historyjki, krzyżówki, powtórki w formie gier zespołowych co 5 rozdziałów, dodatek gramatyczny, wielojęzyczny słownik terminów używanych w każdym rozdziale i transkrypcje nagrań audio. Podręcznika dla nauczyciela prezentuje sugestie dydaktyczne dla nauczycieli a DVD jest pomocą dla dwóch pierwszych poziomów z przewodnikiem dla nauczyciela, transkrypcjami i sugestiami dotyczącymi dydaktyki.

9788496942196

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Clave de sol 1 A1 Guía del...

Clave de sol 1 A1 Profesor to książka dla nauczyciela do pierwszego poziomu metody kursu języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku 9-12 lat, zatytułowanej Clave de Sol. 

Cena 95,90 zł