Instantes 1 A1 Cuaderno de ejercicios

46,90 zł
Brutto

Instantes 1 Cuaderno de ejercicios to kolorowy zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1. Instantes jest nowatorskim podręcznikiem dla uczniów szkoły podstawowej. Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2 w czterech zestawach. Jeden poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, podręcznika nauczyciela oraz podręczników ucznia i zeszytu ćwiczeń w formie cyfrowej.

Ilość

Instantes 1 Cuaderno de ejercicios

Instantes 1 Cuaderno de ejercicios to kolorowy zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1. Instantes jest nowatorskim podręcznikiem dla uczniów szkoły podstawowej. Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2 w czterech zestawach. Jeden poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, podręcznika nauczyciela oraz podręczników ucznia i zeszytu ćwiczeń w formie cyfrowej. Dodatkowo mamy nowość: Realidad aumentada. Jest to koncepcja wykorzystująca zasady odwróconej klasy do lepszego motywowania uczniów.

Instantes jest podręcznikiem do języka hiszpańskiego jako obcego uwzględniającym potrzeby dzieci w wieku szkolnym z różnych dziedzin. Nastawiony jest na interakcje z uczniami, obserwacje, objaśnianie, przetwarzanie i wykorzystanie. Ten rodzaj edukacji włączającej jest ukierunkowany na inne rodzaje i rytmy uczenia się.

Cechy Instantes 1 Cuaderno de ejercicios

Instantes 1 Cuaderno de ejercicios składa się tak samo, jak podręcznik ucznia z ośmiu jednostek dydaktycznych podzielonych na sześć krótkich i dynamicznych części. Ćwiczenia w nim zawarte utrwalają i poszerzają materiał z podręcznika ucznia. Na końcu każdego rozdziału znajduje się część poświęcona fonetyce i ortografii. Zeszyt ćwiczeń zawiera też materiały przygotowujące do zdania egzaminu DELE escolar. Zeszyt ćwiczeń do Instantes ma słownik ułożony tematycznie.

Korzyści z korzystania z Instantes 1 

  • metoda nauki języka hiszpańskiego dla nastolatków pozwalająca na opanowanie poziomów zaawansowania od A1 do B2
  • kolorowa, nowoczesna grafika i zdjęcia pomagają młodzieży przyswoić nowy materiał
  • nowoczesny sposób prezentowania gramatyki z wykorzystaniem nowych technologii
  • interaktywne ćwiczenia i zadania zachęcające do kreatywności, tworzenia a przede wszystkim do aktywności ucznia
  • kontakt z krótkimi tekstami literackimi włączonymi do poszczególnych rozdziałów
  • propozycje ciekawych zajęć w odwróconej klasie

9788490812419

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Instantes 1 A1 Libro del...

Instantes 1 Libro del alumno to podręcznik ucznia poziomu A1. Instantes jest nowatorskim podręcznikiem dla uczniów szkoły podstawowej. Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2 w czterech zestawach. Jeden poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, podręcznika nauczyciela oraz podręczników ucznia i zeszytu ćwiczeń w formie cyfrowej. Dodatkowo mamy nowość: Realidad aumentada. Jest to koncepcja wykorzystująca zasady odwróconej klasy do lepszego motywowania uczniów.

Cena 95,90 zł

Instantes 1 A1 Libro del...

Instantes 1 Libro del profesor to podręcznik dla nauczyciela do pracy z metodą Instantes na poziomie A1. Instantes jest nowatorskim podręcznikiem dla uczniów szkoły podstawowej. Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2 w czterech zestawach. Jeden poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, podręcznika nauczyciela oraz podręczników ucznia i zeszytu ćwiczeń w formie cyfrowej. Dodatkowo mamy nowość: Realidad aumentada.

Cena 135,80 zł

Instantes 2 A2 Libro del...

Instantes 2 Libro del alumno to podręcznik do drugiego poziomu nowej serii Instantespodręcznika dla nastolatków, który ma uwzględniać potrzeby dzieci w wieku szkolnym różnych dziedzin. Obejmuje poziomy od A1 do B2 w czterech tomach.Sekwencje skierowane są na interakcję i mediację: obserwacja, przetwarzanie i wykorzystanie.

Cena 95,90 zł

Instantes 2 Cuaderno de...

Instantes 2 Cuaderno de ejercicios to kolorowy zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2. Instantes jest nowatorskim podręcznikiem dla uczniów szkoły podstawowej. Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do B2 w czterech zestawach. Jeden poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, podręcznika nauczyciela oraz podręczników ucznia i zeszytu ćwiczeń w formie cyfrowej.

Cena 46,90 zł