¡Dale a la gramatica! A1 275 ejercicios + soluciones + CD

70,40 zł
Brutto

Gramatyka na poziomie A1 z ćwiczeniami do samodzielnej nauki z CD.

Ilość

¡Dale a la gramatica! A1 275 ejercicios + soluciones + CD to pozycja z serii ¡Dale a la gramática! na poziomie A1. Serię ¡Dale a la gramática! tworzą 4 książki poświęcone gramatyce języka hiszpańskiego na poziomach A1, A2, B1 i B2. Każda zwiera ponad 200 ćwiczeń gramatycznych pozwalających usystematyzować i powtórzyć podstawowe aspekty gramatyki języka hiszpańskiego. Każdy rozdział składa się z 6-10 stron i kończy się częścią Repaso w której jest miejsce na powtórkę tematów gramatycznych z tekstami, również w formie nagrań audio. Aby ułatwić przyswojenie materiału gramatycznego każdy tom posługuje się prostym i zrozumiałym słownictwem. Na końcu każdej książki znajdują się rozwiązania ćwiczeń.


9788496942318

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to gramatyka z ćwiczeniami na poziomie A1-B1. Jedna z najbardziej przejrzyście opracowanych zbiorów ćwiczeń. Jej kontynuacją jest seria gramatyk na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Cena 104,74 zł

Competencia gramatical en...

Competencia gramatical en uso A1 claves to klucz do pierwszego tomu ze zbiorem ćwiczeń gramatycznych na poziomach: A1, A2, B1 i B2 z serii Competencia gramatical en uso. Ejercicios de forma y uso. Basado en los niveles oficiales de referencia para el espańol.

Cena 23,21 zł