Calle Mayor 10 + audio B1 Lecturas Adultos nueva edicion

60,00 zł
Brutto

Calle Mayor 10 + audio B1 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Ilość

Calle Mayor 10 + audio B1 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. Zrozumienie tekstu ułatwiają ilustracje, uwagi na dole strony i słownik na końcu książki. Zawiera też ćwiczenia pomagające przyswoić leksykę i składnię tego utworu. Poziom A1 i A2 tworzą: Me llamo Yago, Yago Ayala, El secreto de Cristóbal Colón, Leyendas i Ruidos en el adosado. Poziom B1 tworzą: Calle Mayor,10Don Juan Tenorio, Ocurrió en el Retiro, Cantar del Mío Cid, Vacaciones en Isla Margarita. Poziom B2 tworzą: Cita en la Recoleta Con la sartén por el mango a poziom C1 Don Quijote de la Mancha.

9788416108350

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Cita en la Recoleta B2...

Cita en la Recoleta B2  Lecturas Adultos nueva edición to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 54,00 zł

Don Juan Tenorio B1...

Don Juan Tenorio B1 Lecturas Adultos nueva edición to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 54,00 zł

Cantar del mío Cid B1...

Cantar del mío Cid B1 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 54,00 zł

Ocurrió en el Retiro B1...

Ocurrió en el Retiro B1 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 54,00 zł

Ruidos en el adosado A1- A2...

Ruidos en el adosado A1-A2 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 54,00 zł

Leyendas A1-A2 Lecturas...

Leyendas A1-A2 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 54,00 zł

Con la sartén por el mango...

Con la sartén por el mango B2 Lecturas Adultos nueva edición to nowe wydanie lektury dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 54,00 zł