• Wyprzedaż!

Cumbre superior Alumno

68,25 zł
Brutto

Cumbre superior Alumno to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. 

Ilość

Cumbre superior Alumno to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. Cumbre to kurs komunikacyjny i gramatyczny o trzech poziomach, przeznaczony dla dorosłych, studentów i profesjonalistów. Poziomy: początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany. Zawiera: wybrany i sklasyfikowany materiał (zasadniczo autentyczny) zgodnie z kryteriami funkcjonalnymi; równowaga między ćwiczeniami, aby ćwiczyć cztery umiejętności (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie) a mechanizmami konsolidacji (powtarzanie, gramatyka i słownictwo); zadania lub projekty stymulujące kreatywność uczniów; oraz skupienie się na hiszpańskiej uniwersalności poprzez teksty, piosenki, mapy, fotografie, lingwistyczne kontrasty ... Książka ucznia podzielona jest na 16 jednostek, plus jeden przegląd i sekcja samooceny co 4 jednostki. Książka zawiera z tyłu teksty ćwiczeń słuchowych, sekcję gramatyki i listę słów. Bardzo popularny kurs od 1995 roku, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony. Pierwszy poziom ma dołączoną płytę audio CD, a na pozostałych dwóch poziomach znajdują się kasety.


Sgel
9788471435712

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Cumbre elemental Alumno

Cumbre elemental Alumno to podręcznik ucznia na poziomie podstawowym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach.

Cena 68,25 zł

Cumbre medio Alumno

Cumbre medio Alumno  to podręcznik ucznia na poziomie średnio zaawansowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach

Cena 68,25 zł

Cumbre medio Ejercicios

Cumbre medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie średnio zaawanowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. 

Cena 17,00 zł