Español sin fronteras 2 B1-B2 Alumno

21,00 zł
Brutto

 Español sin fronteras 2 Alumno  to podręcznik ucznia drugiego poziomu klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Ilość

 Español sin fronteras 2 Alumno  to podręcznik ucznia drugiego poziomu klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Sgel
9788471436981

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Español sin fronteras 3...

Español sin fronteras 3 Alumno  to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowanym klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Cena 42,00 zł

Español sin fronteras 3...

Español sin fronteras 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowanym klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Cena 15,75 zł

Nuevo Español sin fronteras...

Nuevo Español sin fronteras to uaktualniona edycja klasycznego podręcznika Español sin fronteras dla młodzieży i dorosłych, tak samo podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio i Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 i C1-C2. Proponuje metodę dającą szybkie postępy zarówno w nabywaniu kompetencji językowych jak i komunikatywnych dzięki prezentacji tekstów ze zróżnicowanymi modelami językowymi. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dla nauczyciela i CD audio zarówno dla podręcznika ucznia jak i zeszytu ćwiczeń. 

Cena 166,70 zł