• Wyprzedaż!

Cumbre elemental Alumno

68,25 zł
Brutto

Cumbre elemental Alumno to podręcznik ucznia na poziomie podstawowym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach.

Ilość

Cumbre elemental Alumno to podręcznik ucznia na poziomie podstawowym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. Cumbre to kurs komunikacyjny i gramatyczny o trzech poziomach, przeznaczony dla dorosłych, studentów i profesjonalistów. Poziomy: początkujący, średnio zaawansowany  i zaawansowany. Zawiera: wybrany i sklasyfikowany materiał (zasadniczo autentyczny) zgodnie z kryteriami funkcjonalnymi; równowaga między ćwiczeniami, aby ćwiczyć cztery umiejętności (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie) a mechanizmami konsolidacji (powtarzanie, gramatyka i słownictwo); zadania lub projekty stymulujące kreatywność uczniów; oraz skupienie się na hiszpańskiej uniwersalności poprzez teksty, piosenki, mapy, fotografie, lingwistyczne kontrasty ... Książka ucznia podzielona jest na 16 jednostek, plus jeden przegląd i sekcja samooceny co 4 jednostki. Książka zawiera z tyłu teksty ćwiczeń słuchowych, sekcję gramatyki i listę słów. Bardzo popularny kurs od 1995 roku, kiedy został po raz pierwszy wprowadzony. Pierwszy poziom ma dołączoną płytę audio CD, a na pozostałych dwóch poziomach znajdują się kasety.

Sgel
9788471435118

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Cumbre medio Alumno

Cumbre medio Alumno  to podręcznik ucznia na poziomie średnio zaawansowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach

Cena 68,25 zł

Cumbre medio Ejercicios

Cumbre medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie średnio zaawanowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. 

Cena 17,00 zł

Cumbre superior Alumno

Cumbre superior Alumno to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowanym jednego z najlepszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dzięki dużej ilości materiału gramatycznego i leksykalnego, niespotykanego w nowych podręcznikach. 

Cena 68,25 zł

Diccionario abreviado de...

Jeden z obszerniejszych słowników , zawiera 40 000 haseł, 70 000 zwrotów, 25000 przykładów użycia zwrotów w codziennym języku. Przydatny dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 82,95 zł