Dominio Curso de Perfeccionamiento C Alumno Nueva edición

145,00 zł
Brutto

Dominio Curso de Perfeccionamiento C clave Nueva edición to klucz do nowego wydania podręcznika na poziomie C zawierającego 10 autentycznych, zróżnicowanych dokumentów literackich i dziennikarskich

Ilość

Dominio Curso de Perfeccionamiento C clave Nueva edición to klucz do nowego wydania podręcznika na poziomie C zawierającego 10 autentycznych, zróżnicowanych dokumentów literackich i dziennikarskich i dziennikarskich, słownictwo zgodne z propozycjami Diccionario de la Real Academia Española, nagrania z ćwiczeniami przygotowującymi do egzaminów DELE na poziomie C1 i C2, usystymatyzowane moduły dydaktyczne, sekcję poświęconą komunikacji pisemnej i ustnej oraz powtórkowe ćwiczenia gramatyczne .

9788490816035

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

A debate! C Solucionario

A debate! Alumno + CD Estrategias para la interacción oral C solucionario to klucz do nowoczesnego podręcznika do nauki komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie C.

Cena 98,00 zł

Tema a tema C Alumno

Tema a tema C1 Alumno to trzeci z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. 

Cena 138,00 zł

Vitamina C1 Alumno +...

Vitamina C1 Libro del alumno+licencia digital to podręcznik ucznia ostatniego poziomu zaawansowania nowego podręcznika C1Jako jedyny nie posiada wersji cyfrowej. Składa się z 12 rozdziałów podzielonych na 4 części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka Acción. Zawiera zadanie lub mini projekt i dzienniczek służący powtórce materiału. 

Cena 144,00 zł

Caleidoscopio 1 Análisis y...

Caleidoscopio 1 Análisis y debate, cultura e intercultura C1 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na poziomie C1 dla młodzieży i dorosłych. Jego formuła oparta jest na debacie i analizie języka i kultury hiszpańskiej i hiszpańskojęzycznej.

Cena 97,00 zł

Vitamina C1 Ejercicios +...

Vitamina C1 Cuaderno de ejercicios+licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika na poziomie C1 nowej serii. Vitamina jest metodą nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych. Jest opracowana na poziomach zaawansowania od A1 do C1 i wydana przez SGEL.

Cena 87,00 zł