Codigo ELE 2 Ejercicios

40,10 zł
Brutto

Código ELE 2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego podręcznika ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów.

Ilość

Código ELE 2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego podręcznika ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów. Każdy poziom zawiera podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, podręcznik dla nauczyciela z CD, manual de uso ( libro + USB) oraz podręcznik cyfrowy dostępny on-line. Metoda ta wyróżnia się dynamiczną, uporządkowaną, przejrzystą strukturą, systematyczną prezentacją gramatyki i słownictwa, zróżnicowane ćwiczenia, teksty i dokumenty dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów, prace poprzez realizację projektów.

9788477119289

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Código ELE 2 Alumno

Código ELE 2 Alumno to drugi podręcznik ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów. 

Cena 94,90 zł

Código ELE 2 Libro digital...

Código ELE 2 Libro digital + Manual de uso to drugi podręcznik ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów.

Cena 195,00 zł

Código ELE 3 Ejercicios

Código ELE 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do trzeciego podręcznika ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów. 

Cena 40,10 zł

Código ELE 3 Libro digital...

Código ELE 3 Libro digital + Manual de uso to trzeci podręcznik ucznia do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii dla młodzieży Código ELE składającej się z 4 poziomów. 

Cena 195,90 zł