El robo del manuscrito A Aventuras para 3

40,00 zł
Brutto

El robo del manuscrito A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Ilość

El robo del manuscrito A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim. Nagrania audio tych lekturek są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa  www.edelsa.es>Zona estudiante. Seria obejmuje następujące tytuły: El secreto de la cueva, La isla del diablo, El enigma de la carta, Misterio en Chichen Itza, En busca del ambar azul, Aventura en Machu Picchu, Misión en La Pampa, El triangulo de oro en al-Andalus, El robo del manuscrito.

9788477117988

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

La isla del diablo A...

La isla del diablo A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Cena 40,00 zł

Misterio en Chichen Itza A...

Misterio en Chichen Itza A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Cena 40,00 zł

En busca del ambar azul A...

En busca del ambar azul A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Cena 40,00 zł

Misión en la pampa A...

Misión en la pampa A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego, z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Cena 40,00 zł

Aventura en Machu Picchu A...

Aventura en Machu Picchu A to lekturka dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Aventuras para 3 na poziomie A1 i A2. Każda zawiera uwagi na dole strony, słownictwo z ilustracjami, słowniczek na końcu ksiązki w następujących językach : angielskim, francuskim i niemieckim ułatwiający lekturę i zrozumienie nowych aspektów kulturowych, ćwiczenia i zadania poszerzające umiejętności komunikacji w jezyku hiszpańskim.

Cena 40,00 zł