Pasaporte Compilado A (A1+A2) Ejercicios

56,54 zł
Brutto

Pasaporte Compilado A (A1+A2) Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu A1 i A2 podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Ilość

Pasaporte Compilado A (A1+A2) Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu A1 i A2 podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach. Pasaporte ELE składa się z 6 modułów, każdy z nich tworzą cztery obszary użycia języka (Ámbito personal, Ámbito público, Ámbito profesional y Ámbito académico) pokazujące je w sposób adekwatny do sytuacji. Ta metoda proponuje naukę języka w sposób aktywny, dynamiczny i skupiający się na uczeniu poprzez podejmowanie działań uczących poprawnego używania języka hiszpańskiego w różnych kontekstach. Wykorzystuje umiejętności ucznia odnoszące sie do języka ojczystego i światowej kultury do nabycia nowych kompetencji gramatycznych, leksykalnych, funkcjonalnych, fonetycznych i ortograficznych w języku hiszpańskim. Jest propozycją nabywania kompetencji poprzez działanie. Pasaporte ELE to nowowczesny podręcznik wykorzystujący podejście przedstawione w Marco común de referencia i w Niveles de referencia para el español. Aby dostosować materiał do różnej ilości godzin zajęć został on wydany w dwóch formatach: z podziałem na poziomy Pasaporte ELE A1,Pasaporte ELE A2, Pasaporte ELE B1 Pasaporte ELE B2 oraz Pasaporte Compliado A1 + A2. Każdy poziom sklada się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i podręcznika nauczyciela . Jedynie książka dla nauczyciela z poziomu B1 jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa a nie wydrukowana. Dwa poziomy A1 i A2 maja opracowane DVD. 

9788477115786

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Pasaporte 1 A1 Alumno + CD

Pasaporte 1 ELE A1 Alumno + CD to pierwszy podręcznik ucznia na poziomie A1 do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 102,95 zł

Pasaporte 1 A1 Ejercicios + CD

Pasaporte 1 ELE A1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń z pierwszego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 53,29 zł

Pasaporte 1 A1 Profesor + 2 CD

Pasaporte 1 ELE A1 Profesor+ CD to pierwszy poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 109,78 zł

Pasaporte 2 A2 Alumno + CD

Pasaporte 2 ELE A2 Alumno + CD to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 102,95 zł

Pasaporte 2 A2 Ejercicios + CD

Pasaporte 2 ELE A2 Ejercicios + CD to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 53,29 zł

Pasaporte 2 A2 Profesor + CD

Pasaporte 2 ELE A2 Profesor + CD to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 109,78 zł

Pasaporte Compilado A...

Pasaporte Compilado A (A1+A2) Alumno to podręcznik ucznia na poziomie A1 i A2 podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 118,86 zł