Uno, dos, tres… ¡Ya! 1-2 Caja con posters & tarjetas de vocabulario

270,60 zł
Brutto

Uno, dos, tres… ¡Ya! Caja con posters & tarjetas de vocabulario to pudełko z  kartami i plakatami do podręcznika Uno, dos, tres… ¡Ya! dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zorganizowanego na dwóch poziomach.

Ilość

Uno, dos, tres… ¡Ya! Caja con posters & tarjetas de vocabulario to pudełko z  kartami i plakatami do podręcznika Uno, dos, tres… ¡Ya! dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zorganizowanego na dwóch poziomach. Dzieci poznają język za pośrednictwem historyjek i zabaw co sprawia, że nauczanie ma charakter globalny i angażujący wszystkie zmysły. Każdy poziom jest zaplanowany na 80-100 godzin lekcyjnych. Składa się z podręcznika ucznia z nagraniami audio, zeszytu ćwiczeń, podręcznika dla nauczyciela, podręcznika cyfrowego, video opublikowanych na Youtube i pudełka z 89 kartami, zawierającymi z tyłu słowa po hiszpańsku, angielsku i francusku oraz 3 plakatami do powieszenia w klasie. Karty mają wymiar 22x22 cm, a więc są wystarczająco duże do powieszenia na ścianie lub pokazania wszystkim dzieciom. Uno, dos, tres… ¡Ya! zawiera kod dostępu do podręcznika cyfrowego umieszczonego na platformie Blinklearning, pozwalającej nauczycielowi na skorzystanie z zawartości książki zgodnie z różnymi potrzebami dzieci. Poza tym uczniowie mogą wykonywać interaktywne ćwiczenia korzystając ze swoich telefonów komórkowych, komputerów lub tabletów ( iOS, Android, Windows).

9788415299356

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Uno, dos, tres… ¡Ya! 1 A1...

Uno, dos, tres… ¡Ya! 1 A1 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu podręcznika Uno, dos, tres… ¡Ya! dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zorganizowanego na dwóch poziomach. 

Cena 58,30 zł

Uno, dos, tres… ¡ya! 1 A1...

Uno, dos, tres… ¡Ya! 1 A1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego poziomu podręcznika Uno, dos, tres… ¡Ya! dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zorganizowanego na dwóch poziomach. 

Cena 103,50 zł

Uno, dos, tres… ¡ya! 2 A2...

Uno, dos, tres… ¡Ya! 2 A2 Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu podręcznika Uno, dos, tres… ¡Ya! dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego zorganizowanego na dwóch poziomach.

Cena 62,80 zł