El juicio C1 Lecturas Adultos

38,10 zł
Brutto

El juicio C1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Ilość

El juicio C1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. Zrozumienie tekstu ułatwiają ilustracje, uwagi na dole strony i słownik na końcu książki. Zawiera też ćwiczenia pomagające przyswoić leksykę i składnię tego utworu. Nowe wydanie tworzą: poziom A1-A2 Me llamo Yago, Yago Ayala, El secreto de Cristóbal Colón, Leyendas i Ruidos en el adosado. Poziom B1 tworzą: Calle Mayor,10Don Juan Tenorio, Ocurrió en el Retiro, Cantar del Mío Cid, Vacaciones en Isla Margarita. Poziom B2 tworzą: Cita en la Recoleta Con la sartén por el mango a poziom C1 Don Quijote de la Mancha.

9788416108725

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Espionaje industrial C1...

Espionaje industrial C1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 38,10 zł

Fiera muerte B2 Lecturas...

Fiera muerte B2 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 38,10 zł

Libertad condicional B2...

Libertad condicional B2 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1

Cena 38,10 zł

Misterio en Santiago de...

Misterio en Santiago de Chile A1-A2  Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1

Cena 38,10 zł

Misterio en Santiago de...

Misterio en Santiago de Chile A1-A2 + audio Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1

Cena 48,90 zł

Muerte en Cancún B2...

Muerte en Cancún B2 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1.

Cena 38,10 zł

Puente aéreo B1 Lecturas...

Puente aéreo B1 Lecturas Adultos to lektura dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego z serii Lecturas Adultos, obejmującej utwory na poziomie od A1 do C1. 

Cena 38,10 zł