Vuela 3 A2 Libro del alumno

89,90 zł
Brutto

Vuela 3 A 2 Alumno to podręcznik do drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1.

Ilość

Vuela 3 A 2 Alumno to podręcznik do drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1. Może być wykorzystany na dłuższych kursach ale z małą liczbą godzin tygodniowo i obejmuje 40-60 godzin zajęć. Istnieje również wersja dla kursów intensywnych w trzech tomach. Skupiony na nauce komunikacji poprzez działania lingwistyczne w pragmatycznym kontekście z wykorzystaniem fiszek prezentujących całą zawartość i pozwalających na systematyczną naukę poprzez praktykę prawidłowego użycia w określonym kontekście. Vuela 3 A 2 Alumno zawiera program zawartości funkcjonalnej, gramatycznej, leksykalnej i fonetycznej 5 rozdziałów. Każdy rozdział ma dwie lekcje z których każda jest zaplanowana na pojedyncza lekcję i w końcowej części poświęcona jest zebraniu podstawowych zagadnień funkcjonalnych i gramatycznych. Umieszczone tam ćwiczenia służą powtórce i ocenie nabytej wiedzy z podręcznika. Zawiera też transkrypcje ćwiczeń audio, słownik przetłumaczony na język angielski, francuski, niemiecki, włoski i portugalski i CD audio.

9788466745352

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Vuela 3 A2 Cuaderno de...

Vuela 3 A2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do pierwszego podręcznika drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1.

Cena 57,55 zł

Vuela 3 A2 Libro del profesor

Vuela 3 A2 Profesor to podręcznik nauczyciela do pierwszego podręcznika drugiego poziomu kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców Vuela w 6 książkach, 2 na każdy poziom A1, A2 i B1.

Cena 120,40 zł