Ele Actual A1 Libro del alumno con licencia digital

109,00 zł
Brutto
Ele actual A1 Alumno con licencia digital to podręcznik ucznia na poziomie A1 serii Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2. Sama licencja cyfrowa kosztuje 65 zł.
Ilość

Ele actual A1 Alumno con licencia digitalto podręcznik ucznia na poziomie A1 serii Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2. Jest to trzecia edycja jednego z pierwszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego Ele, druga była edycja Nuevo Ele i wielki sukces obu wersji sprawił, że ten sam autor napisał najnowszą wersję, nowoczesną, dynamiczna i koncentrującą się na komunikacji. Skupiona na uczniu, pokazująca zróżnicowanie lingwistyczne i kulturowe Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej dzięki nagraniom audio z wielu krajów hispanojęzycznych, ćwiczeniom wymowy oraz piosenkom. Zawiera różnorodne teksty, zadania i ćwiczenia od ściśle określonych do wolnych wypowiedzi w celu wzbogacenia procesu nauki. Dołączony słownik w wielu językach ułatwia przyswojenie słownictwa. Podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń na poziomach A1-A2 zawierają CD, podręcznik dla nauczyciela też ma dołączone CD. Jest dostępny na platformie wirtualnej i dzięki temu uczniowie i nauczyciel mają bardzo duży wybór ćwiczeń i materiałów.

9788413180373

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Ele Actual A2 Libro del...

Ele actual A2 Alumno con licencia digital to podręcznik ucznia poziomu A2 metody Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2. Sama licencja kosztuje 65 zł.
Cena 109,00 zł