Pasaporte 4 B2 Alumno + CD

123,00 zł
Brutto

Pasaporte 4 ELE B2 Alumno + CD to czwarty poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Ilość

Pasaporte 4 ELE B2 Alumno + CD to czwarty poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach. Pasaporte ELE składa się z 6 modułów, każdy z nich tworzą cztery obszary użycia języka (Ámbito personal, Ámbito público, Ámbito profesional y Ámbito académico) pokazujące je w sposób adekwatny do sytuacji. Ta metoda proponuje naukę języka w sposób aktywny, dynamiczny i skupiający się na uczeniu poprzez podejmowanie działań uczących poprawnego używania języka hiszpańskiego w różnych kontekstach. Wykorzystuje umiejętności ucznia odnoszące się do języka ojczystego i światowej kultury do nabycia nowych kompetencji gramatycznych, leksykalnych, funkcjonalnych, fonetycznych i ortograficznych w języku hiszpańskim. Jest propozycją nabywania kompetencji poprzez działanie. Pasaporte ELE to nowowczesny podręcznik wykorzystujący podejście przedstawione w Marco común de referencia i w Niveles de referencia para el español. Aby dostosować materiał do różnej ilości godzin zajęć został on wydany w dwóch formatach: z podziałem na poziomy Pasaporte ELE A1,Pasaporte ELE A2, Pasaporte ELE B1 Pasaporte ELE B2 oraz Pasaporte Compliado A1 + A2. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i podręcznika nauczyciela . Jedynie książka dla nauczyciela z poziomu B1 jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa a nie wydrukowana. Dwa poziomy A1 i A2 maja opracowane DVD.

9788477114413

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Pasaporte 1 A1 Alumno + CD

Pasaporte 1 ELE A1 Alumno + CD to pierwszy podręcznik ucznia na poziomie A1 do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 102,00 zł

Pasaporte 1 A1 Ejercicios + CD

Pasaporte 1 ELE A1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń z pierwszego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 53,00 zł

Pasaporte 2 A2 Alumno + CD

Pasaporte 2 ELE A2 Alumno + CD to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 102,00 zł

Pasaporte 2 A2 Ejercicios + CD

Pasaporte 2 ELE A2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 53,00 zł

Pasaporte 3 B1 Alumno + CD

Pasaporte 3 ELE B1 Alumno + CD to trzeci poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 126,00 zł

Pasaporte 4 B2 Profesor

Pasaporte 4 ELE B2 Profesor to podręcznik dla nauczyciela czwartego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 99,00 zł

Pasaporte 4 B2 Ejercicios + CD

Pasaporte 4 ELE B2 Ejercicos + CD to czwarty poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został opracowany w taki sposób, że może być wykorzystany do pracy na mniej lub bardziej intensywnych kursach.

Cena 56,00 zł