search

¡Qué guay! A1.2 Guía docente

155,00 zł
Brutto

¡Qué guay! A1.2 Guía docente to podręcznik dla nauczyciela poziomu A1. Zawiera opisy wszystkich zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń, sugestie dodatkowych zadań uzupełniających program zajęć oraz propozycje zadań cyfrowych wraz z opisem narzędzi i możliwości ich wykorzystania.

Ilość

¡Qué guay! A1.2 Guía docente to podręcznik dla nauczyciela poziomu A1Zawiera opisy wszystkich zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń, sugestie dodatkowych zadań uzupełniających program zajęć oraz propozycje zadań cyfrowych wraz z opisem narzędzi i możliwości ich wykorzystania.

Poza tym zawiera transkrypcje nagrań audio z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń, wzory testów dla każdego rozdziału, klucze do nich, ćwiczenia poświęcone rozumieniu ze słuchu , nagrania audio do ściągnięcia w MP3, do słuchania w każdych warunkach, kod dostępu do podręcznika cyfrowego na platformie www.blinklearning.com. Pozwala on na pracę z podręcznikiem na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Można również wykorzystać tablice multimedialną. Można zachęcić uczniów do skorzystania z interaktywnych ćwiczeń gramatycznych czy leksykalnych. Na tej platformie znajdziemy też materiały do druku z opisem ich wykorzystania.  

9788415299523

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody