Método 3 B1 Ejercicios

67,90 zł
Brutto

Método 3 B1 Ejercicios  to zeszyt ćwiczeń do podręcznika z poziomu B1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami.

Ilość

Método 3 B1 Ejercicios  to zeszyt ćwiczeń do podręcznika z poziomu B1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się. Método 3 B1  Alumno składa się z 10 rozdziałów w 4 sekcjach: Contextos ( przestrzeń komunikacji), Observa y aprende wpływ zawartości i refleksja), Práctica ( ćwiczenia usystematyzowane od najbardziej określonych do zależących od ucznia), En comunicación (aktualizacja zawartości rozdziałów w kontekście realnego użycia i bliskiego otoczeniu ucznia). Poza tym zawiera część ¡Extra! dla dłuższych kursów z dodatkowymi materiałami do ćwiczeń. Zeszyt ćwiczeń posiada materiały przygotowujące do egzaminów DELE.

9788467830583

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Método 1 A1 Alumno

Método A1 Alumno to podręcznik z pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Wersja cyfrowa kosztuje 75,30 zł.

Cena 107,50 zł

Método 1 A1 Ejercicios

Método A1 Ejercicios  to zeszyt ćwiczeń do podręcznika z pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach.  Składa się z dwóch różnych części: pierwszej skupionej na ćwiczeniu wszystkich zagadnień lingwistycznych, zarówno gramatycznych jak leksykalnych, fonetycznych i ortogtaficznych oraz drugiej ćwiczącej ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne w zakresie ich tworzenia jak i reagowania. Nowość tej metody polega na tym, że pozwala uczniowi ćwiczenie kompetencji poprzez zawartość rozdziałów zgodnie z modelem egzaminów DELE. Druga część składa się z sekcji: Leemos, Escuchamos, Nos comunicamos por escrito i Dialogamos. Wersja cyfrowa kosztuje 57,30 zł.

Cena 69,10 zł

Método 1 A1 Profesor

Método 1 A1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami.

Cena 112,10 zł

Método 5 C1- C2 Alumno

Método 5 C1-C2 Alumno to podręcznik z piątego i ostatniego poziomu  serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się. Método C1-C2 Alumno skupia się na najtrudniejszym zadaniu dla zaawansowanych uczniów: przejściu z poziomu C1 do C2

Cena 104,50 zł

Método 5 C1- C2 Profesor

Método 5 C1-C2 Alumno to podręcznik dla nauczyciela z piątego i ostatniego poziomu  serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się.

Cena 112,10 zł

Método 4 B2 Alumno

Método 4 B2 Alumno to podręcznik na poziomie B2 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się.

Cena 106,50 zł

Método 4 B2 Profesor

Método 4 B2  Profesor to podręcznik dla nauczyciela do poziomu B2 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się.

Cena 111,30 zł

Método 3 B1 Profesor

Método 3 B1  Profesor to podręcznik dla nauczyciela do poziomu B1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się. 

Cena 111,30 zł

Método 3 B1 Alumno

Método 3 B1 Alumno to podręcznik na poziomie B1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się. 

Cena 106,50 zł