• -25%

Chicos Chicas 2 Libro del alumno

96,92 zł
72,69 zł Zniżka 25%
Brutto

Chicos Chicas 2 Alumno to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas

Ilość

Chicos Chicas 2 Alumno to drugi poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas, skupiający się na nabywaniu kompetencji komunikatywnych i socjokulturowych w sytuacjach z codziennego życia, odkrywaniu bogactwa i różnorodności świata hispanojęzycznego oraz nowych technologii. Dlatego materiał skupia się na tematach bliskich uczniom, takich jak rodzina, szkoła, przyjaciele czy dom. Zdobywanie kompetencji komunikatywnych jest dynamiczne i nowoczesne. Cała metoda Chicos Chicas ma 4 poziomy aż do poziomu B2 del Marco Comun de Referencia Europeo. Każdy poziom tworzą: podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, podręcznik dla nauczyciela, kasety lub CD oraz Carpeta de Recursos Pedagogicos z egzaminami i dodatkowymi ćwiczeniami do Chicos Chicas.

9788477117827

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Chicos Chicas 3 Libro del...

Chicos Chicas 3 Profesor  to podręcznik dla nauczyciela dla trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas

Cena 119,12 zł

Chicos Chicas 3 Cuaderno de...

Chicos Chicas 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas.

Cena 53,29 zł Cena 39,97 zł

Chicos Chicas 3 Libro del...

Chicos Chicas 3 Alumno to trzeci poziom podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodszych uczniów z serii Chicos Chicas.

Cena 100,96 zł Cena 75,72 zł