search

Profesionales de los negocios Curso de español B1-B2 Alumno + Cuaderno de actividades + audio descargable

155,00 zł
Brutto

Profesionales de los negocios Curso de español B1+/ B2 jest specjalistycznym podręcznikiem do nauki biznesowego j.hiszpańskiego.

Jest przeznaczony dla osób pracujących, bądź zamierzających pracować w krajach hiszpańskojęzycznych. A także nawiązujących współpracę biznesową z Hiszpanią lub krajami Ameryki Łacińskiej.

Ilość

Profesionales Curso de español B1+/ B2 enClaveELE

Profesionales de los negocios Curso de español B1+/ B2 jest specjalistycznym podręcznikiem do nauki biznesowego j.hiszpańskiego.

Jest przeznaczony dla osób pracujących bądź zamierzających pracować w krajach hiszpańskojęzycznych. A także nawiązujących współpracę biznesową z Hiszpanią lub krajami Ameryki Łacińskiej.

Cechy Profesionales del turismo Curso de español B1+/ B2

  • jest podręcznikiem zawierającym w jednym tomie Libro del alumno i cuaderno de actividades.
  • poza nauką kompetencji językowych w kontekście prawdziwych sytuacji podręcznik zawiera modele egzaminów branżowych z Camara de comercio
  • jest podzielony na 8 rozdziałów z częścią gramatyczną.
  • pokazuje aspekty życia i hiszpańskiej kultury w przedsiębiorstwach i kończy się sprawdzianem pozwalającym ocenić nabyte umiejętności.
  • zawiera kod dostępu do wersji cyfrowej książki na platformie Blinklearning. Są tam też zamieszczone interaktywne ćwiczenia gramatyczne i nagrania audio. Pozwala to na naukę na komputerze, tablecie czy smartfonie (iOS, Android, Windows).
9788416108794

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody