search

Gafas y Ruedas: Conexión Karaoke A1- A2 Cómic

63,00 zł
Brutto

Conexión Karaoke to druga pozycja z serii komiksów dla młodzieży Gafas y RuedasSą to komiksy przygodowe przeznaczone dla młodzieży zaczynającej się uczyć języka hiszpańskiego jako obcego.

Wersja cyfrowa kosztuje 40,00 zł.

Ilość

Gafas y Ruedas

Conexión Karaoke to druga pozycja z serii komiksów dla młodzieży Gafas y Ruedas. Są to komiksy przygodowe przeznaczone dla młodzieży zaczynającej się uczyć języka hiszpańskiego jako obcego.

Conexión Karaoke opowiada przygody dwóch bohaterów, Gafas y Ruedas, kolegów ze szkoły, którzy uczestniczą w poszukiwaniach skarbu związanego z epoką Movida Madrileña.

Odważnie dążą do rozwiązania tej zagadki, sprawdzając się jako detektywi. Historyjka porusza zagadnienia związane z tak istotną tematyką, jak prześladowania w szkole czy przyjaźń.

Książka zawiera ćwiczenia poprzedzające lekturę i sprawdzające jej zrozumienie dotyczące zarówno słownictwa jak i gramatyki i klucz do ćwiczeń.

Cała seria Gafas y Ruedas pozwala uczniom na naukę języka hiszpańskiego poprzez zabawne i pouczające treści na poziomie A1-A2. Może towarzyszyć nauce języka niezależnie od wybranej metody nauczania czy podręcznika dla nastolatków.

9788469846902

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody