• Wyprzedaż!
search

El mundo en español Nivel A2 + B Pack

236,00 zł
Brutto

El mundo en español Nivel A2 + B Pack to komplet dwóch podręczników na poziomie A2 i B z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego.

Ilość

El mundo en español Nivel A2 + B Pack to komplet dwóch podręczników na poziomie A2 i B z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego.

Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

El mundo en español Nivel A2 to poziom zaawansowania A2.

Książka podzielona jest na 5 rozdziałów:
1. Sztuka i kultura.
2. Nauka i społeczeństwo.
3. Podróże i geografia.
4. Tradycje i historia.
5. Kraje hiszpańskojęzyczne: historia, geografia i kultura.

Na każdej stronie znajdują się wyjaśnienia najtrudniejszych słówek sporządzone w języku hiszpańskim. Ponadto, na końcu książki zamieszczono słowniczek z definicjami sporządzonymi w 5 językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i portugalskim.

Dołączona do podręcznika płyta CD audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów, pochodzących z krajów hiszpańskojęzycznych, co umożliwia poznanie prawidłowej wymowy i bogactwa akcentów języka hiszpańskiego.

El mundo en español, lecturas de cultura y civilización B.

Składa się z 25 tematów podzielonych na 86 tekstów dotyczących Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi rozumienie tekstu w oparciu o rzeczywistość socjokulturową całego świata hispanojęzycznego.

Służy też przygotowaniu do egzaminów DELE na poziomie B1 i B2.

Zawiera 2,5 godziny nagrań audio do ściągnięcia w formacie mp3, zawierających różne akcenty hiszpańskie. Książka ma również słownik hiszpańsko-hiszpański na każdej stronie oraz słownik wielojęzyczny: angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, holenderski i chiński.

9788494980961,9788494980954

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody