El mundo de Valentina 1 Guia didáctica

123,09 zł
Brutto

El mundo de Valentina 1 Guia didáctica to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego poziomu El mundo de Valentina, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać ani pisać. El mundo de Valentina 1 Guia didáctica dotyczy materiału dydaktycznego pierwszego poziomu. Układ książki polega na umieszczeniu strony z podręcznika ucznia razem ze wskazówkami dotyczącymi p;racy w klasie, sugestiami alternatywnych ćwiczeń i transkrypcjami nagrań audio. Natomiast wersja cyfrowa El mundo de Valentina 1 Guia didáctica zawiera podręcznik ucznia, przewodnik dla nauczyciela, nagrania audio, piosenki i video.

Ilość

El mundo de Valentina 1 Guia didáctica to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego poziomu El mundo de Valentina, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać ani pisać. Posiada dwa poziomy 1 i 2. Dzieci uczą się języka hiszpańskiego poznając piosenki, wierszyki, bajeczki, opowiadania, gry a także malując, rysując, wycinając obrazki. Poznają różne emocje jak radość, smutek, strach i wartości jak dobroć, solidarność i przyjażń. Nauka języka pomaga dzieciom rozwijać zdolności manualne i emocjonalne.Ta metoda obejmuje podręcznik ucznia i przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela, który jest też  dostępny w formie cyfrowej. El mundo de Valentina Alumno składa się z czterech kolorowych plansz i dwóch stron aneksu dla ilustrowania przerabianego materiału, na który składają się malowanki i wycinanki. Aneks jest zamieszczony w El mundo de Valentina guia didactica, który zawiera obok strony z podręcznika ucznia, wskazówki dydaktyczne, alternatywne sugestie i transkrypcje nagrań. Wydanie cyfrowe El mundo de Valentina guia didactica zawiera podręcznik ucznia, przewodnik dla nauczyciela, nagrania audio, piosenki i video zrealizowane przez autorki tej metody.

Sgel
9788416782413

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Submarino 0 Guía didáctica

Submarino 0 Guia didactica, podręcznik dla nauczyciela z opisem aktywności dydaktycznych. Jest wydany w formie skoroszytu ułatwiającego kopiowanie stron dla pierwszego poziomu tej metody. Jest on opracowany dla Submarino 0 Libro del alumno + cuaderno de ejercicios. Każdy poziom Submarino składa się z 6 jednostek tematycznych.  Są one bezpośrednio związane z tym, co mają dzieci w ich bezpośrednim otoczeniu.

Cel Submarino 0 Libro del alumno

-pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim poprzez zabawy i gry rozwijające dobre zdolności motoryczne u dzieci.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje
 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa
 • praca w grupie
 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku                      
Cena 78,02 zł

Submarino 1 Alumno +...

Submarino 1 Alumno + Cuaderno de actividades Pack 

 Jest to drugi poziom z serii Submarino, przeznaczony dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. Składa się z zestawu: Submarino 1 Libro del alumno, podręcznik ucznia i Submarino 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń. 

Cel Submarino 1:

 • pierwszy poziom skupiony na wypowiedziach ustnych z pierwszymi ćwiczeniami związanymi z czytaniem i pisaniem.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje.

 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa.

 • praca w grupie.

 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku.

Cena 117,60 zł

Submarino 0 Material prelector

Submarino 0 Material prelector

Jest to pierwszy poziom z serii Submarino. Przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, zaczynających naukę języka hiszpańskiego. 

Cel Submarino 0

-pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim poprzez zabawy i gry rozwijające dobre zdolności motoryczne u dzieci.

Zalety Submarino:

 • krótkie, zabawne i urozmaicone sekwencje

 • systematyczny opanowywanie nowego słownictwa

 • praca w grupie

 • dialogi i piosenki pomagające w rozwoju umiejętności wypowiedzi po hiszpańsku         

Cena 114,08 zł

El mundo de Valentina 1...

El mundo de Valentina 1 Libro del alumno to pierwszy poziom najnowszej metody wydawnictwa SGEL. Jest pomyślany jako materiał przedszkolny, dla dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać ani pisać. Nauka języka z tym podręcznikiem pomaga dzieciom rozwijać zdolności manualne i emocjonalne.

El mundo de Valentina 1 Libro del alumno składa się z czterech kolorowych plansz i dwóch stron aneksu. Ilustruje on przerabiany przez dzieci materiału. Są to kolorowe malowanki i wycinanki.

El mundo de Valentina Libro del alumno uczy języka hiszpańskiego za pomocą:

 • piosenek, wierszyków, opowiadań, bajeczek
 • gier i zabaw ruchowych
 • wycinania, kolorowania, wyklejania, malowania
 • poznawania różnych emocji jak radość, smutek, strach
 • poznawani takich wartości jak dobroć, solidarność i przyjaźń
Cena 101,24 zł