¡Genial! A2 Alumno + Cuaderno de actividades

128,00 zł
Brutto

Genial! A2 jest to metoda dla młodzieży i dorosłych na poziomie A2, która jest zgodna z MCER, a także z PCIC i ma podejście zorientowane na działanie.

Ilość

Genial! A2 jest to metoda dla młodzieży i dorosłych na poziomie A2, która jest zgodna z MCER, a także z PCIC i ma podejście zorientowane na działanie. W swoim projekcie uwzględniono nauczanie ELE w grupach o bardzo różnych kontekstach. Uczenie się odbywa się w sposób skuteczny i afektywny, progresja treści jest dobrze ugruntowana, istnieje zintegrowane nauczanie umiejętności i związek między treścią jest płynny. Warto również zwrócić uwagę na pragmatyczne, kulturowe różnice, na różnorodność języka hiszpańskiego, na świadome uczenie się ucznia i na rozwój strategii uczenia się. Autorzy są aktywnymi nauczycielami w różnych krajach i dzięki temu zwrócono uwagę na różnorodność uczniów i kontekst edukacyjny. Pisownia i fonetyka są zintegrowane z treścią i zaprojektowane tak, aby były niezapomniane. Spersonalizowanie treści i dbałość o różne style uczenia się a także wykorzystanie sieci społecznościowych pozwoliło na otwarcie granic klasy i odkrywanie innych form języka przez autonomicznego ucznia. Każda jednostka zawiera część audiowizualną, zwaną sceną A, w której uczniowie mogą ćwiczyć różne aspekty języka za pomocą filmów pokazujących codzienne sytuacje z odrobiną humoru. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia z zeszytem ćwiczeń w jednym tomie, podręcznika cyfrowego, interaktywnych ćwiczeń, nagrań audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa, krótkie filmiki na YouTube i podręcznik dla nauczyciela.

9788416108787

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

¡Genial! A1 Alumno +...

Genial! A1 to podręcznik ucznia metody dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1, która jest zgodna z MCER, a także z PCIC i ma podejście zorientowane na działanie.

Cena 125,00 zł