¿Español? ¡Por supuesto! 3 A2+ Libro del profesor

147,00 zł
Brutto

¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+ Profesor jest książką dla nauczyciela na poziomie A2+.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. .

Ilość

¿Español?¡Por supuesto!

¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+ Profesor jest książką dla nauczyciela na poziomie A2+.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Każdy z tych poziomów składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, książki dla nauczyciela, manual de uso z propozycjami pracy z video oraz wersji cyfrowej podręcznika ucznia. Poza tym są dwie książki na poziomie zaawansowania A1¿Español?¡Por supuesto! A1.1 oraz ¿Español?¡Por supuesto! A1.2. Te pozycje zawierają w jednym tomie podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z egzaminami DELE. Opublikowano też wersję cyfrową ¿Español?¡Por supuesto! 1,2,3 Alumno i ¿Español?¡Por supuesto! 1,2,3 Ejercicios.

Cechy ¿Español?¡Por supuesto!

  • zróżnicowany podział na poziomy zaawansowania umożliwiający dostosowanie do różnych programów szkolnych

  • składa się z trzech rozdziałów z trzema lekcjami

  • każdy rozdział zawiera pięć sekcji:

życie w społeczeństwie z różnymi tematami promującymi naukę o wartościach

przestrzeń interdyscyplinarna gdzie nauka hiszpańskiego łączy się z innymi przedmiotami

warsztaty czytania pokazujące różne teksty literackie

szkoła DELE przygotowująca do oficjalnego egzaminu DELE Escolar Instytutu Cervantesa

Magacín - czasopismo odkrywające różne aspekty kulturowe Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

  • video online

  • cyfrowa i interaktywna zawartość online

Korzyści z korzystania z ¿Español?¡Por supuesto!

  • propozycja pierwszego kontaktu z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki

  • progresywna sekwencja nauczania

  • systematyczna praca z gramatyką i słownictwem w atrakcyjnej formie wizualnej

  • kurs przygotowujący do DELE

9788490812327

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

¿Español? ¡Por supuesto! 1...

¿Español?¡Por supuesto! 1 A1 Libro del alumno to podręcznik ucznia pierwszego poziomu zaawansowania A1.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Wersja cyfrowa kosztuje 73,00 zł.

Cena 100,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 1...

¿Español?¡Por supuesto! 1 A1 Cuaderno de ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia pierwszego poziomu zaawansowania A1.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Wersja cyfrowa kosztuje 30,00 zł.

Cena 43,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 2...

¿Español?¡Por supuesto! 2 A2 Libro del alumno to podręcznik ucznia drugiego poziomu zaawansowania A2.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Są dwie książki na poziomie zaawansowania A1¿Español?¡Por supuesto! A1.1 oraz ¿Español?¡Por supuesto! A1.2. Te pozycje zawierają w jednym tomie podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z egzaminami DELE. Opublikowano też wersję cyfrową ¿Español?¡Por supuesto! 1,2,3 Alumno i ¿Español?¡Por supuesto! 1,2,3 Ejercicios. Wersja cyfrowa kosztuje 73,00 zł.

Cena 100,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 2...

¿Español? ¡Por supuesto! 2 A2 Profesor + CD to podręcznik dla nauczyciela na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki.

Cena 147,00 zł

¿Español?¡Por supuesto! 3...

¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+ Libro del alumno to podręcznik ucznia do rozszerzonego poziomu A2.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Wersja cyfrowa kosztuje 73,00 zł.

Cena 100,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 3...

¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+ Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na rozszerzonym poziomie A2.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Mamy do wyboru ¿Español?¡Por supuesto! 1 A1, ¿Español?¡Por supuesto! 2 A2, ¿Español?¡Por supuesto! 3 A2+,¿Español?¡Por supuesto! 4 B1. Wersja cyfrowa kosztuje 30,00 zł.

Cena 43,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 4...

¿Español?¡Por supuesto! 4 B1 Alumno to podręcznik ucznia na poziomie B1, ostatnim w tej metodzie.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Wersja cyfrowa kosztuje 73,00 zł.

Cena 73,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 4...

¿Español?¡Por supuesto! 4 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Wersja cyfrowa kosztuje 30,00 zł.

Cena 42,00 zł