Lista produktów marki Salamandra

Aktywne filtry

Bajo el signo de Géminis...

Bajo el signo de Géminis Rosamunde Pilcher

To bestsellerowa powieść angielskiej pisarki. Przedstawiony świat łączy w sobie radości i smutki, złamane serca i radosne chwile. To historia dwóch bliźniaczek, które do tej pory nie wiedziały o swoim istnieniu. 

Cena 25,00 zł

Alcoba azul y otras...

Alcoba azul y otras historias Rosamunde Pilcher

Autorka bestsellerów zawiera w trzynastu opowiadaniach pełne spektrum nastrojów i emocji. To urzekające historie, które zachwycą każdego.

Cena 25,00 zł

Nieve en abril Rosamunde...

Nieve en abril Rosamunde Pilcher

To historia rodzeństwa. W wyniku wypadku spowodowanego zamiecią śnieżną zostaje uwięzione w domu mieszkającego w pobliżu Olivera. 

Cena 25,00 zł

La casa vacia Rosamunde...

La casa vacia Rosamunde Pilcher

Opowiada o losach Virginii. Kobieta po tragicznej śmierci swojego męża udaje się na rekonwalescencję do domu przyjaciela rodziny w Kornwalii. Odwiedzenie miejsca którego nie widziała od dziesięciu lat ożywia wspomnienia. 

Cena 25,00 zł

El regreso Rosamunde Pilcher

El regreso Rosamunde Pilcher

To powieść, na podstawie której powstał serial o tym samym tytule. Akcja rozpoczyna się w roku 1935. Zawiła fabuła toczy się przez lata wojny. 

Cena 45,00 zł

Carrusel Rosamunde Pilcher

Carrusel Rosamunde Pilcher

To romantyczna opowieść pełna lekcji na temat przyjaźni, miłości i rodzinnych więzów. Znudzona obecnym związkiem Pure wybiera się do ciotki w Kornwalii.

Cena 25,00 zł

Al final del verano...

Al final del verano Rosamunde Pilcher

To sentymentalna powieść o miłości, tęsknocie, nadziei i rozczarowaniu. Przedstawia losy dorosłej już kobiety, która postanawia wrócić do miejsca, gdzie się wychowywała. Książka jest pełna malowniczych opisów dziewiczej przyrody.  

Cena 25,00 zł

Voces de verano Rosamunde...

Voces de verano Rosamunde Pilcher

Książka przenosi czytelnika na długie letnie wieczory na wybrzeże Kornwalii. To opowieść o dwojgu ludzi zagubionych w małżeństwie. 

Cena 49,00 zł