Español profesional 1 ćwiczenia

20,00 zł
Brutto

Espanol Profesional uczy przede wszystkim porozumiewania się, zwłaszcza
w zakresie terminologii związanej z biznesem, od początku łącząc
naukę języka hiszpańskiego z wymogami komunikacji zawodowej i handlowej.
Urozmaicone ćwiczenia umożliwiają trenowanie wszystkich umiejętności
oraz rozwijają kompetencje międzykulturowe.

Ilość

Profesional 1 składa się z 18 przejrzyście zbudowanych ośmiostronicowych rozdziałów (Lecciones). Kurs
Espanol Profesional koncentruje się na praktycznej umiejętności komunikowania się w języku hiszpańskim w sytuacjach zawodowych, a w szczególności handlowych i biznesowych. Porusza m.in. zagadnienia z następujących dziedzin:
small talk, prezentacja firmy i produktu, negocjacje, reklamacje. Pierwsze dwie strony każdego z 18 rozdziałów podręcznika zawierają scenki z codziennego życia dwóch współpracujących ze sobą fikcyjnych firm: hiszpańskiej fabryki czekolady Torres y Compana S.L. z Katalonii i niemieckiego przedsiębiorstwa cukierniczego Marz & Pan, tworząc urozmaicony, humorystyczny scenariusz, dzięki któremu uczący się poznają zwroty przydatne m.in. podczas: podejmowania klientów w firmie, podróży służbowych, zebrań i konferencji,negocjacji na targach i konferencjach, służbowych rozmów telefonicznych, korespondencji mailowej i listowej. Kto chce odnieść sukces za granicą, musi znać dobrze nie tylko język, lecz także posiadać wiedzę o elementarnych normach zachowania w danym kraju.

BC Edukacja
9788361059684

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Al día superior Alumno + CD...

Al día superior B2-C1 Alumno + CD Pierwsze wydanie to kurs języka hiszpańskiego dla studentów i osoby pracujące potrzebujące znajomości języka w otoczeniu biznesowym i handlowym na poziomie B2 - C1

Cena 63,00 zł

Al día Inicial A2 Alumno +...

Al día Inicial A2 Alumno + CD curso de espańol para los negocios to pierwsza część nowej wersji podręcznika biznesowego języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla studentów i pracowników. Kurs ten uczy biznesowego języka hiszpańskiego poprzez aktywne angażowanie uczestników do zróżnicowanych projektów, rozwiązywania zadań i ćwiczenia przypadków z autentycznej rzeczywistości przedsiębiorstw. Zawartość książki jest praktyczna i skupiona na realizacji podstawowego celu jakim jest dostarczenie narzędzi do nauki i komunikacji do wykonywania zadań zawodowych. Al día korzysta z ćwiczeń komunikatywnych z wykorzystaniem Internetu. Uzupełnieniem książki jest zeszyt ćwiczeń Al día Inicial A2 Ejercicios + CD, który poszerza omówienie praktycznych przypadków z podręcznika ucznia.

Cena 135,96 zł

Al día Inicial A2...

Al día Inicial A2 Ejercicios + CD curso de espańol para los negocios to pierwsza część nowej wersji podręcznika biznesowego języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla studentów i pracowników. Kurs ten uczy biznesowego języka hiszpańskiego poprzez aktywne angażowanie uczestników do zróżnicowanych projektów, rozwiązywania zadań i ćwiczenia przypadków z autentycznej rzeczywistości przedsiębiorstw. Zawartość książki jest praktyczna i skupiona na realizacji podstawowego celu jakim jest dostarczenie narzędzi do nauki i komunikacji do wykonywania zadań zawodowych. Al día korzysta z ćwiczeń komunikatywnych z wykorzystaniem Internetu. Uzupełnieniem książki jest zeszyt ćwiczeń Al día Inicial A2 Ejercicios + CD, który poszerza omówienie praktycznych przypadków z podręcznika ucznia.

Cena 88,38 zł

Al día Intermedio B1- B2...

Al día Intermedio B1-B2 Alumno + CD curso de espańol para los negocios to nowa wersja podręcznika ucznia na poziomie zaawansowania B1-B2, kursu biznesowego języka hiszpańskiego o tym samym tytule, który był jednym z najlepszych na rynku.

Cena 151,50 zł

Al día Intermedio BI - B2...

Al día Intemedio B1-B2 Guia didactica del curso de espańol para los negocios to podręcznik dla nauczyciela do kursu biznesowego języka hiszpańskiego na poziomie B1-B2 . Zawiera wskazówki metodyczne do pracy z podręcznikiem ucznia i z zeszytem ćwiczeń. Al día nastawiony jest przede wszystkim na naukę języka poprzez aktywne angażowanie uczestników do zróżnicowanych projektów, rozwiązywania zadań i ćwiczenia przypadków z autentycznej rzeczywistości przedsiębiorstw. Al día korzysta z ćwiczeń komunikatywnych z wykorzystaniem Internetu. 

Cena 64,59 zł

Español profesional 1...

Espanol Profesional uczy przede wszystkim porozumiewania się, zwłaszcza
w zakresie terminologii związanej z biznesem, od początku łącząc
naukę języka hiszpańskiego z wymogami komunikacji zawodowej i handlowej.
Urozmaicone ćwiczenia umożliwiają trenowanie wszystkich umiejętności
oraz rozwijają kompetencje międzykulturowe.

Cena 38,00 zł

Entorno laboral A1- B1...

Entorno laboral A1- B1 Alumno + CD Colección Entorno jest jednym z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanych z myślą o osobach planujących podjęcie pracy w Hiszpanii lub hiszpańskojęzycznej części Ameryki Łacińskiej. Wersja cyfrowa kosztuje 96,97 zł. 

Cena 152,46 zł

Entorno empresarial B2...

Entorno Empresarial to podręcznik skierowany do osób z poziomem języka hiszpańskiego B, które chcą nauczyć się języka związanego ze światem firmy. Wersja cyfrowa kosztuje 86,84 zł.

Cena 137,29 zł