ELExprés A1- A2 - B1 Alumno Nueva edición

138,15 zł
Brutto

Elexprés A1-A2-B1 Alumno Nueva edición jest nowym wydaniem bardzo popularnego podręcznika intensywnego kursu języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanym na trzech poziomach A1, A2 i B1 w jednym tomie przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych.

Ilość

Elexprés A1-A2-B1 Alumno Nueva edición jest nowym wydaniem bardzo popularnego podręcznika intensywnego kursu języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanym na trzech poziomach A1, A2 i B1 w jednym tomie przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych. Proponuje on metodę komunikatywną inspirowaną szczegółową analizą potrzeb komunikacyjnych uczniów. Wszystkie ćwiczenia opracowano z myślą o ciągłym, stopniowym postępie uczniów gwarantującym nabywanie kompetencji językowych i poczucia pewności. Książka proponuje prace z różnymi rodzajami ćwiczeń w celu opanowania rozumienia, ekspresji i interakcji zarówno ustnych jak i pisemnych oraz integracje aspektów funkcjonalnych, gramatycznych, językowych i kulturowych języka hiszpańskiego. Składa się z 27 rozdziałów podzielonych na trzy sekcje: Empezamos z tekstami wprowadzającymi nowe rozdziały, Avanzamos gdzie znajdziemy refleksje i prace z nowymi treściami oraz Ampliamos, które łączą treści i ćwiczenia kompetencji językowych. Książka zawiera powtórki, autoewaluację i portfolio pozwalające na sprawdzenie nabytej wiedzy. Dodatkowo jest wydany zeszyt z ćwiczeniami, nagrania audio do ściągnięcia z platformy oraz podręcznik dla nauczyciela w wersji cyfrowej. Wszystkie ćwiczenia są do ściągnięcia w postaci pdf.

Sgel
9788497789059

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

ELExprés Alumno A1-A2-B1+ CD

Elexprés Alumno A1-A2-B1 + CD to podręcznik do intensywnego kursu języka hiszpańskiego jako obcego od poziomu A1 do B1 w jednym tomie dla młodzieży i dorosłych nastawiony na nauke komunikacji.

Cena 125,00 zł Cena 93,75 zł

ELExprés A1- A2 - B1...

Elexprés A1-A2-B1 Ejercicios Nueva edición jest zeszytem ćwiczeń do nowego wydania bardzo popularnego Elexprés A1-A2-B1, podręcznika intensywnego kursu języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanym na trzech poziomach A1, A2 i B1 w jednym tomie przeznaczonego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 78,42 zł