Análisis sintáctico Teoría y práctica

147,00 zł
Brutto

Análisis sintáctico teoría y práctica autorstwa Gómez Torrego, uznanego autorytetu gramatyki normatywnej, to pozycja z serii obejmującej Las normas académicas; ultimos cambios, Gramática didáctica del español,

Ilość

Análisis sintáctico teoría y práctica autorstwa Gómez Torrego, uznanego autorytetu gramatyki normatywnej, to pozycja z serii obejmującej Las normas académicas; ultimos cambios, Gramática didáctica del español, Ortografía de uso del español actual i Análisis morfológico z wersją e-book z których każdy tom wyjaśnia wątpliwości dzięki licznym przykładom i ćwiczeniom z kluczem. Omawia wszystkie podstawowe zagadnienia syntaktyczne w jasny sposób i z uwzględnieniem poziomu trudności. Skupia się na wyjaśnianiu naczęściej pojawiających watpliwości. Zawiera ponad 100 stron z ćwiczeniami.Praca ta została uaktualniona w 2010 roku o nowości akademickie.

9788467541342

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática comunicativa del...

Gramática comunicativa del español De la lengua a la idea I to pierwszy to z dwutomowej serii Gramatica comunicativa del español F.Matte Bon, oferującej inna perspektywę funkcjonowania i użycia komunikacyjnego gramatyki hiszpańskiej.

Cena 147,90 zł

Gramática comunicativa del...

Gramática comunicativa del español De la idea a la lengua II to drugi z dwutomowej serii Gramatica comunicativa del español F.Matte Bon, oferującej inna perspektywę funkcjonowania i użycia komunikacyjnego gramatyki hiszpańskiej. 

Cena 147,90 zł

Gramática en contexto Curso...

Gramática en contexto Curso de gramatica para comunicar to kurs gramatyki języka hiszpańskiego jako obcego łączącej teorię i praktykę w jednym tomie na poziomach A1, A2 , B1 i B2

Cena 124,20 zł

Análisis gramatical Teoria...

Análisis gramatical: teoría y práctica ; ejercicios y actividades de autoaprendizaje ; [conforme a las últimas propuestas gramaticales y ortográficas de la RAE] to nowe wydanie podręcznika do gramatyki do nauki w grupie jak i samodzielnej pracy ucznia dzięki objaśnieniom pedagogicznym i ćwiczeniom z kluczem. Skupia się przede wszystkim na budowie zdań pojedynczych i złożonych.

Cena 99,00 zł