Protagonistas Internacional B2 Guía

98,00 zł
Brutto

Protagonistas B2 Guía to podręcznik dla nauczyciela do czwartego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Ilość

Protagonistas B2 Guía to podręcznik dla nauczyciela do czwartego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. Składa się z czterech poziomów w trzech tomach: A1, A2, B1 i B2. Jak wskazuje tytuł ta metoda skupia się na nauce komunikacji poprzez praktyczne i rzeczywiste konteksty kulturowe pochodzące z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, ich autentyczność opiera się na realnych sytuacjach. Struktura jest uporządkowana i przejrzysta. Jeden poziom tworzą podręcznik ucznia z zeszytem ćwiczeń i CD audio oraz zeszyt powtórkowy, podręcznik dla nauczyciela z 2 CD i CD z ćwiczeniami, interaktywnzeszyt ustnych ćwiczeń, zeszyt z dialogami – test,12 plakatów z ilustracjami bohaterów. Dodatkowo jest DVD z filmem nawiązującym do treści poziomu A1 i A2, przewodnikiem dla nauczyciela i dodatkowymi materiałami na platformie wydawnictwa, tam też znajdują się dodatkowe ćwiczenia i portfolio.

9788467549751

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional A1 Alumno + Ejercicios to pierwszy z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacional, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. 

Cena 116,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional B2 Alumno + Ejercicios to podręcznik z zeszytem ćwiczeń czwartego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Cena 116,00 zł