search

Uso y contraste de tiempos verbales B1 Practica Tu Español

71,00 zł
Brutto

Uso y contraste de tiempos verbales to ćwiczenia poświęcone jednemu z trudniejszych zagadnień przy nauce języka hiszpańskiego jako obcego. Jest nim poprawne używanie hiszpańskich czasów. Ta książka przedstawia je w sposób jasny i czytelny wraz z ćwiczeniami utrwalającymi.

Ilość

Practica tu español

Uso y contraste de tiempos verbales to ćwiczenia poświęcone jednemu z trudniejszych zagadnień przy nauce języka hiszpańskiego jako obcego. Jest nim poprawne używanie hiszpańskich czasów Ta książka przedstawia je w sposób jasny i czytelny. 

Tworzy popularną serię Practica tu español.

Practica tu español to seria ćwiczeń gramatycznych dla osób samodzielnie uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne tego języka. Opracowana jest na poziomach zaawansowania od A1do C1. Każda książka zajmuje się jednym problemem, z jakim muszą się zmierzyć uczący się języka hiszpańskiego. Wszystkie tytuły opracowano według takiego samego schematu. Każdy zeszyt składa się z 10 rozdziałów. 

Na początku jest wyjaśnienie omawianego zagadnienia. Następnie pokazane są liczne przykłady użycia w określonym kontekście. Kończą ją liczne ćwiczenia utrwalające przerobiony materiał. Practica tu español wydana jest w przyjaznym formacie z kluczem do ćwiczeń. Pomaga to osobom uczącym się zorientować się, w jakim stopniu przyswoili już materiał. 

Poziom A1- C1 zawiera następujące tytuły: 

Poziom A1: Practica la conjugación, 

Poziom A2: Ejercicios de pronunciación, 

Poziom A2-B1: Ortografía, Uso y contraste de tiempos verbales,

Poziom B1: Ser y estar, El subjuntivo, Problemas frecuentes del espańol, Las expresiones coloquiales, Las preposiciones, Los tiempos del pasado,

Poziom B2: El léxico de los negocios, 

Poziom C1: Marcadores del discurso. 

 

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Uso y contraste de tiempos verbales_2313.pdf

Sgel
9788497786782

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody