Lunas Dos En la Flor Nicaragua A2 + audio Juvenil.es

48,56 zł
Brutto

Lunas Dos En la Flor Nicaragua A2 + audio Juvenil.es to drugi tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Ilość

Lunas Dos En la Flor, Nicaragua to druga z serii trzech książeczek opowiadających przygody chłopców z międzynarodowego obozu Lunas. Celem jest zaangażowanie młodzieży do lektury i poznawania języka w rozrywkowy sposób. Akcja toczy się na letnim, międzynarodowym obozie na którym spotykają się chłopcy z różnych krajów i wspólpracują przy ratowaniu przyrody. Po tekście są umieszczone ćwiczenia utrwalające słownictwo i gramatykę. Na serię składają się poza Lunas Dos En la Flor, Nicaragua dwie pozycje Lunas Uno En la Patagonia i Lunas Tres En Cabo Polonio, Uruguay.

Sgel
9788497785778

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Hacia América 1 El viaje A1...

Hacia América 1 El viaje A1 + audio Juvenil.es to pierwsza części Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Cena 48,56 zł

Hacia América 2 Una nueva...

Hacia América 2 Una nueva vida A2 + audio Juvenil.es to druga część Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Cena 48,56 zł

Hacia América 3 El regreso...

Hacia América 3 El regreso B1 + audio Juvenil.es to trzecia część Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Cena 48,56 zł

Lunas Uno En la Patagonia...

Lunas Uno En la Patagonia A1 + audio Juvenil.es to pierwszy tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł

Lunas Tres En cabo Polonio...

Lunas Tres En cabo Polonio Uruguay B1+ audio Juvenil.es to trzeci tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł