Destino Erasmus 1 Inicial A1-A2 Alumno + Ejercicios + CD

160,00 zł
Brutto

Destino Erasmus 1 Inicial A1-A2 Alumno + Ejercicios + CD jest pierwszą częścią dwutomowej serii Destino Erasmus do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomach od A2 do B2, stworzonej z myślą o studentach uniwersyteckich.

Ilość

Destino Erasmus 1 Inicial A1-A2 Alumno + ejercicios + CD jest pierwszą częścią dwutomowej serii Destino Erasmus do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomach od A2 do B2, stworzonej z myślą o studentach uniwersyteckich. Składa się z dwóch tomów : Destino Erasmus 1 Inicial A1-A2 Alumno + ejercicios + CD i Destino Erasmus 2 Intermedio B1-B2 Alumno + ejercicios + CD. Został opracowany przez nauczycieli języka hiszpańskiego centrum Estudios Hispánicos uniwersytetu w Barcelonie. Europejska norma wymaga aby studenci Erasmusa nabyli poziom znajomości języka umożliwiający im kontynuować naukę na uniwersytecie i w tym celu został przygotowany podręcznik w oparciu o materiały wypracowane w ramach współpracy w ostatnich latach z grupą nauczycieli ELE, którzy dzięki doświadczeniu w uczeniu studentów mogli sprawdzić teksty, ćwiczenia czy proponowane schematy. Książka zawiera podręcznik ucznia, zestaw ćwiczeń, CD audio, klucz, transkrypcje i tabele czasowników. Podręcznik dla nauczyciela jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Sgel
9788497784122

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Destino Erasmus 2...

Destino Erasmus 2 Intermedio B1-B2 Alumno + Ejercicios + CD jest drugą częścią dwutomowej serii Destino Erasmus do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomach od A2 do B2, stworzonej z myślą o studentach uniwersyteckich 

Cena 160,00 zł