• Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Alumno + CD

73,50 zł
36,75 zł Zniżka 50%
Brutto

Compañeros 3 + CD na poziomie B1.1 jest trzecim podręcznikiem z całej  serii Compañeros 

Rozdziały składają się z części: 

Para aprender : strategie przydatne w trakcie nauki 

Pronunciación y ortografia : podstawowe problemy fonetyczne

Vocabulario : słownictwo z każdego rozdziału

Gramatica : struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach

Comunicación : modele dialogów z codziennego języka

Destrezas : ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty

Cultura : teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

Evaluación : gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe

Na końcu podręcznika znajdują się : proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

Ilość

Compañeros 3 B1.1 Alumno + CD to podręcznik ucznia z CD trzeciego poziomu serii Compañeros, jedngo z najlepszych podręczników do języka hiszpańskiego dla młodych uczniów w wieku 11-15 lat. Z dużą ilością ćwiczeń i zadań uczących komunikacji oraz bawiących uczniów. Każdy z rozdziałów zawiera słownictwo, gramatykę, kulturę, komunikację, ćwiczy kompetencje językowe i sprawdza postępy. W aneksie znajdziemy podsumowanie gramatyczne, tabele odmian czasowników i transkrypcje wszystkich nagrań. Compañeros składa się z trzech poziomów A1, A2 i B1 ale wydanych  z rozbiciem poziomu B na dwie książki co daje nam cztery zestawy Compañeros 1 A1, Compañeros 2 A2, Compañeros 3 B1.1 i Compañeros 4 B1.2. Każdy składa się z podręcznika ucznia z CD, zeszytu ćwiczeń, przewodnikiem dydaktycznym dla nauczyciela, tablicą cyfrową i dodatkowego materiału umieszczonego na platformie wydawnictwa. Skuteczność tej metody nauczania, atrakcyjność formy i powszechna akceptacja przez uczniów i nauczycieli nie tylko w Polsce ale i na całym świecie skłoniły wydawnictwo do wydania nowej i zaktualizowanej wersji podręcznika z zachowaniem tej samej struktury i metody.

Sgel
9788497784788

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do pierwszej części poziomu B podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie B1.1. Poziom B jest podzielony na dwie części Compañeros 3 B1.1 i Compañeros 4 B1.2. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Zawiera on ćwiczenia pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia oraz transkrypcje nagrań znajdujących sie na CD audio dołaczonym do podręcznika ucznia. 

Cena 45,00 zł Cena 22,50 zł

Compañeros 3 B1.1 Alumno...

Compañeros 3 B1 Alumno Nueva edición + licencia digital jest trzecim podręcznikiem z całej  serii Compañeros Nueva edición + licencia digital na poziomie B 1.1. a pierwszym na poziomie B1Rozdziały składają się z części: Para aprender : strategie przydatne w trakcie nauki, Pronunciación y ortografia : podstawowe problemy fonetyczne, Vocabulario : słownictwo z każdego rozdziału, Gramatica : struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach, Comunicación : modele dialogów z codziennego języka, Destrezas : ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty, Cultura : teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, Evaluación : gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe a na końcu proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

Cena 109,83 zł

Compañeros 3 B1.1...

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios Nueva edición + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do pierwszej części poziomu B nowej wersji podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie B1.1. Poziom B jest podzielony na dwie części 3 B1.1 i 4 B1.2. Tak jak podręcznik ucznia również zeszyt ćwiczeń daje do dyspozycji ucznia oprócz wersji papierowej roczny dostęp do wydania cyfrowego. Pozwala ono na wykonanie wszystkich ćwiczeń w formie interaktywnej. Ćwiczenia są pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia, posiadają też transkrypcje nagrań. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Nagrania umieszczone sa w wersji cyfrowej, ale można je też odsłuchać lub ściągnąć z ele.sgel.es/descargas.asp.

Cena 80,13 zł