• Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Alumno + CD

73,50 zł
36,75 zł Zniżka 50%
Brutto

Compañeros Curso de español jest jednym z najlepszych podreczników do j.hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-16 lat. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomias poziom B1 jest rozbity na dwa podręczniki: B1.1i B1.2. Tak więc mamy 4 serie Compañeros. Jeden poziom tworzy Compañeros Libro del alumno, Compañeros Cuaderno de ejercicios oraz Compañeros Guía didáctica. Ta metoda okazała sie tak atrakcyjna i skuteczna, że najnowsza wersja jest trzecią edycją. Wszystkie zachowują ten sam układ i są tylko unowocześniane zarówno pod względem języka jak i szaty graficznej. 

Compañeros 3 B1.1 + CD Libro del alumno na poziomie B jest trzecim podręcznikiem z całej serii Compañeros.

Ilość

Compañeros Curso de español

Compañeros Curso de español jest jednym z najlepszych podreczników do j.hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-16 lat. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomias poziom B1 jest rozbity na dwa podręczniki : B1.1 i B1.2. Tak więc mamy 4 serie Compañeros. Jeden poziom tworzy Compañeros Libro del alumno, Compañeros Cuaderno de ejercicios oraz Compañeros Guía didáctica. Ta metoda okazała sie tak atrakcyjna i skuteczna, że najnowsza wersja jest trzecią edycją. Wszystkie zachowują ten sam układ i są tylko unowocześniane zarówno pod względem języka jak i szaty graficznej. 

Compañeros 3 B1.1 + CD Libro del alumno na poziomiejest trzecim podręcznikiem z całej serii Compañeros.

Cechy Compañeros Curso de español

  • Rozdziały składają się z następujących części: 

Para aprender: strategie przydatne w trakcie nauki 

Pronunciación y ortografia: podstawowe problemy fonetyczne

Vocabulario: słownictwo z każdego rozdziału

Gramatica: struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach

Comunicación: modele dialogów z codziennego języka

Destrezas: ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty

Cultura: teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

Evaluación: gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe

Na końcu podręcznika mamy aneks: proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

 

Sgel
9788497784788

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios

Compañeros Curso de español jest jednym z najlepszych podreczników do j.hiszpańskiego dla młodzieży w wieku 11-16 lat. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania A1, A2 i B1. Natomias poziom B1 jest rozbity na dwa podręczniki : B1.1 i B1.2. Tak więc mamy 4 serie Compañeros. Jeden poziom tworzy Compañeros Libro del alumno, Compañeros Cuaderno de ejercicios oraz Compañeros Guía didáctica. 

Compañeros 3 B1.1 Cuaderno de ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do trzeciego podręcznika z całej serii Compañeros. Składa się on z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Zawiera ćwiczenia pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału z podręcznika ucznia oraz transkrypcje nagrań z CD audio dołączonego do podręcznika.

Cena 45,00 zł Cena 22,50 zł

Compañeros 3 B1.1 Alumno...

Compañeros 3 B1 Alumno Nueva edición + licencia digital jest trzecim podręcznikiem z całej  serii Compañeros Nueva edición + licencia digital na poziomie B 1.1. a pierwszym na poziomie B1Rozdziały składają się z części: Para aprender : strategie przydatne w trakcie nauki, Pronunciación y ortografia : podstawowe problemy fonetyczne, Vocabulario : słownictwo z każdego rozdziału, Gramatica : struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach, Comunicación : modele dialogów z codziennego języka, Destrezas : ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty, Cultura : teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, Evaluación : gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe a na końcu proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

Cena 129,00 zł

Compañeros 3 B1.1...

Compañeros 3 B1.1 Ejercicios Nueva edición + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do pierwszej części poziomu B nowej wersji podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie B1.1. Poziom B jest podzielony na dwie części 3 B1.1 i 4 B1.2. Tak jak podręcznik ucznia również zeszyt ćwiczeń daje do dyspozycji ucznia oprócz wersji papierowej roczny dostęp do wydania cyfrowego. Pozwala ono na wykonanie wszystkich ćwiczeń w formie interaktywnej. Ćwiczenia są pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia, posiadają też transkrypcje nagrań. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Nagrania umieszczone sa w wersji cyfrowej, ale można je też odsłuchać lub ściągnąć z ele.sgel.es/descargas.asp.

Cena 94,00 zł