Músicas de Nueva York Rafael Lamas

75,60 zł
Brutto

Músicas de Nueva York to książka , która proponuje inny sposób zwiedzania Nowego Yorku, poprzez mityczne miejsca związane z muzyką. otrzymujemy fascynujaca mieszankę stylów i brzmień. I oryginalne spojrzenie na Nowy York. Dla miłośników muzyki, Nowego Yorku i hiszpańskiego.

Ilość

Músicas de Nueva York to książka , która proponuje inny sposób zwiedzania Nowego Yorku, poprzez mityczne miejsca związane z muzyką. otrzymujemy fascynujaca mieszankę stylów i brzmień. I oryginalne spojrzenie na Nowy York. Dla miłośników muzyki, Nowego Yorku i hiszpańskiego.  Jej autorem jest Rafael Lamas, dyrygent, pianista i profesor literatury iteorii kultury na Uniwersytecie Fordham w Centrum Lincolna w Nowym Yorku.

Traspies
9788412014822

Specyficzne kody

Może polubisz

Málaga, cuaderno de viaje...

Málaga, cuaderno de viaje  to książka o fascynującym mieście, które ostatnio stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych na Półwyspie Iberyjskim, dzięki swojemu dynamizmowi i promowaniu kultury. Fenicjanie, Rzymianie, Arabowie, chrześcijanie, wszyscy, którzy przeszli przez Malagę pozostawili swoje ślady w Rajskim Mieście. Te literackie spacery po Maladze pozwolą czytelnikowi poznać i pokochać miasto, którego dorobek historyczny i artystyczny jest coraz bardziej doceniany.

Cena 80,85 zł