search

Agencia ELE Básico A1-A2 Ejercicios + licencia digital Nueva edición

115,00 zł
Brutto

Agencia ELE Básico A1-A2 Ejercicios + licencia digital Nueva edición to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1-A2.

Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych zostało zaktualizowane i uzupełnione. .

Ilość

Agencia ELE

Agencia ELE Básico A1-A2 Ejercicios + licencia digital Nueva edición to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1-A2. Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych zostało zaktualizowane i uzupełnione. 

Zawiera darmową roczną licencją cyfrową umieszczoną w wydrukowanej książce. Składa się z 6 części: A1, A2, B1, B2.1, B2.2 oraz połączenia poziomów A1 i A2 w wersji Básico dla intensywniejszych kursów. 

Tak jak i pierwsze wydanie skupia się na przekazywaniu kompetencji lingwistycznych i socjolingwistycznych poprzez zadania wykonywane przez uczniów.

Używa komiksu do pokazania różnego użycia języka przez tych samych bohaterów na wszystkich poziomach zaawansowania co zwiększa zainteresowanie i zaangażowanie emocjonalne uczniów. Ta edycja przykłada większą wagę do aspektów socjokulturowych.

Dołączony aneks to dodatkowe materiały gramatyczne i słownikowe. Seria Video publikowana na YouTube zawiera dydaktyczne propozycje wykorzystania treści w trakcie zajęć.

Sgel
9788497789585

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody