Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios + audio

143,00 zł
Brutto

Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania : A1-A2 i B1. Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji.

Ilość

Turismo 1 A1-A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania : A1-A2 i B1. Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji. Każdy rozdział ma taką samą budowę: Empezamos: prezentacja zawartości rozdziału i słownictwa poprzez różnorodne zadania,  Practicamos: prezentacja tekstów do refleksji, analiz i ćwiczeń w celu przyswojenia nowych aspektów formalnych i komunikacyjnych danego rozdziału, Hacemos: zintegrowanie zawartości rozdziału poprzez pracę łączącą komunikację z zadaniem zawodowym,  Ampliamos: przedstawianie aspektów kulturowych związanych z turystyką, relacjami społecznymi i zawodowymi. Na końcu każdego rozdziału znajduje się część gramatyczną z podsumowaniem zawartości lingwistycznej, tabele czasowników i słownik leksykalny. Zeszyt ćwiczeń zawiera część fonetyczną, ortograficzną, klucz do ćwiczeń i transkrypcje nagrań audio. Guia didactica  dla nauczyciela jest w formacie cyfrowym. Zawiera jasne, uprządkowane wskazówki metodyczne do wszystkich rozdziałów, dodatkowe zadania dla uczniów i klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia.

Sgel
9788497789981

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Cinco estrellas B1- B2 + CD...

Cinco estrellas B1- B2 + CD to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów i pracowników związanych z branżą turystyczną na poziomie średniozaawanowanym i zaawansowanym. Zbudowany jest z dwóch części skupionych na pracy grupowej w klasie i prezentujących typowe dla turystyki sytuacje z jakimi mają do czynienia zatrudnieni w tym sektorze gospodarki. Mamy więc w pierwszej części 8 rozdziałów poświęconych komunikacji ustnej a w drugiej 5 rozdziałów, które zajmują się komunikacją pisemną w języku hiszpańskim. Dołączone są do nich 2 dodatki : jeden gramatyczny a drugi z funkcjami komunikatywnymi i gotowymi zwrotami używanymi w dyskusjach. Są też transkrypcje nagrań z CD zawierającego teksty z pierwszej części książki. Podręcznik dla nauczyciela jest do ściągnięcia z platformy.

Cena 137,20 zł

Entorno turístico B1 Curso...

Entorno turístico B1 Alumno Curso de ELE Colección Entorno to jeden z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego przeznaczonych dla osób potrzebujących tego języka do pracy zawodowej związanej z turystyką. Wersja cyfrowa kosztuje 88,52 zł.

Cena 138,55 zł

Entorno turístico B1 Curso...

Entorno turístico B1 Curso de ELE Soluciones Colección Entorno to książka dla nauczyciela, przeznaczona do pracy z podręcznikiem Entorno turístico B1 Alumno Curso de ELE Colección Entorno

Cena 44,94 zł

Turismo 2 B1 Alumno +...

Turismo 2 B1 Alumno + Ejercicios to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów turystyki i ludzi z nią związanych na dwóch poziomach zaawansowania : A1-A2 i B1. Książka składa się z 12 rozdziałów nastawionych na naukę komunikacji.

Cena 147,37 zł

El español en el hotel

El español en el hotel to jeden z pierwszych podręczników poświęcony branży hotelowej i turystycznej dla osób uczących się tego języka jako obcego i planujących zatrudnienie w tej branży zarówno w Hiszpanii jak i Ameryce Łacińskiej.

Cena 40,00 zł