search

Gramática básica del español

49,00 zł
Brutto

Gramática básica del estudiante de español (GBE) jest gramatyka języka hiszpańskiego dla samouków na poziomie zaawansowania A1-B1. 

Przedstawia najbardziej problematyczne aspekty języka w jasny i łatwy sposób. Towarzyszą im liczne, zróżnicowane ćwiczenia. 

Ilość

Gramática básica del estudiante de español (GBE) jest gramatyka języka hiszpańskiego dla samouków na poziomie zaawansowania A1-B1. Przedstawia najbardziej problematyczne aspekty języka w jasny i łatwy sposób.

Towarzyszą im liczne, zróżnicowane ćwiczenia. Mimo że została zaplanowana dla samouków, nadaje się do pracy w grupie i na poziomach zaawansowania wyższych niż B1. Zawiera ponad 470 ilustracji pozwalających zrozumieć omawiane aspekty gramatyczne.

Mamy ponad 370 ćwiczeń gramatycznych pozwalających na opanowanie różnych struktur. Duża różnorodność autentycznych tekstów pozwala na opanowanie poprawnych form jezykowych.

Dodatkowo umieszczono tabele odmian regularnych i nieregularnych czasowników, klucz do ćwiczeń i przejrzysty spis materiału. 

Sgel
9788471434104

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody