search

Wrzesień Rosamunde Pilcher

15,00 zł
Brutto

Wrzesień Rosamunde Pilcher

Literatura piękna. Akcja powieści rozgrywa się w u schyłku lat 80. XX wieku. W książce opisane jest piękno Szkocji jesienią oraz obyczaje szkockiej arystokracji. Jednym z nich są jesienne bale. Czytelnik ma przyjemność uczestniczenia w jednym z nich. Poza poznaniem szkockich tradycji poznajemy też skrywaną przez uczestników balu tajemnicę. 

Ilość

Wrzesień Rosamunde Pilcher

Literatura piękna. Akcja powieści rozgrywa się w u schyłku lat 80. XX wieku. W książce opisane jest piękno Szkocji jesienią oraz obyczaje szkockiej arystokracji. Jednym z nich są jesienne bale. Czytelnik ma przyjemność uczestniczenia w jednym z nich. Poza poznaniem szkockich tradycji poznajemy też dawną tajemnicę. 

Fabuła

Verena Steynton od maja planuje bal, który organizuje z okazji wejścia w dorosłość swojej córki - Katy. Wysyłane są kolejne zaproszenia dla ważnych gości z różnych zakątków świata. Cała okolica żyje tym wydarzeniem. Oprócz akcji powieści autorka dużą uwagę skupia na opisie przepięknej jesiennej przyrody i krajobrazów. Okazuje się, że życie arystokracji nie jest bezproblemowe. W czasie trwania balu na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice

9788371299735

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody