Upał Marcin Ciszewski

18,00 zł
Brutto

Powieść sensacyjna, druga część serii Jakub Tyszkiewicz.

Ilość

Upał Marcina Ciszewskiego  to książka sensacyjna trzymająca w napięciu już od pierwszych stron. Polskie bezpieczeństwo narodowe jeszcze nigdy nie było tak zagrożone terroryzmem, jak teraz!

Zagrożenie terroryzmem w Polsce potencjalnie jest niewielkie, jednak nie wszędzie możemy się z takim podejście spotkać. W książce Marcina Ciszewskiego "Upał" to właśnie zamach może mieć miejsce i to na jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych. Czy można cokolwiek zrobić, zatrzymać bieg wydarzeń?

"Upał" jest drugą częścią serii "Jakub Tyszkiewicz". Całość nosi tytuły: "Wiatr", "Mróz", "Mgła", "Deszcz" oraz właśnie "Upał". Głównym bohaterem jest podinspektor Jakub Tyszkiewicz, który stoi na czele Biura Zwalczania Terroryzmu. Jest rok 2012, dokładnie czas ćwierćfinałowego meczu Polska-Niemcy. Na Stadionie Narodowym zasiada sześćdziesiąt tysięcy kibiców, włączając w to niemiecką kanclerz oraz polskiego premiera. Atmosfera jest gęsta, gorąca i przesiąknięta niepokojem. Trzy dni wcześniej w okolicach Dworca Centralnego ktoś próbował zdetonować ładunek wybuchowy. Następnego dnia na stacji metra eksploduje bomba podłożona przez terrorystów, nieszczęśliwie zabijając kilku policjantów. Czy w takiej chwili można czuć się w pełni bezpiecznym? System informatyczny stadion zostaje pozbawiony zabezpieczeń i niepożądana osoba uzyskuje do nich dostęp. Nie można jednak odwołać meczu, dlatego Jakub Tyszkiewicz musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec katastrofie i śmierci tysięcy osób. 

Książka jest powieścią sensacyjną z wartką akcją i bohaterami będącymi ciągle w biegu. Ciąży na nich ogromna odpowiedzialność i zadanie, któremu mogą tym razem nie podołać. Nie ma czasu na myślenie i zastanawianie się, trzeba przecież działać natychmiastowo. Podinspektor ma do dyspozycji lojalnie oddanych mu podwładnych, którzy gotowi są do największych poświęceń. Z drugiej jednak strony, są również i osoby pragnące upokorzenia Tyszkiewicza i zdobycia jego pozycji za wszelką cenę. Szemrane interesy i brudne zagrania policjantów mogą pokrzyżować plany i wywołać jeszcze większy chaos. Wartka akcja nie zwalnia ani na chwilę i nie pozwala Czytelnikowi na odłożenie książki. Z każdym przewróceniem kartki pojawiają się nowe szczegóły mogące pomóc wytropić zamachowców, aby za chwile okazać się mylnymi lub sfabrykowanymi. Komu można ufać? Kolejna część serii o Jakubie Tyszkiewiczu nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje nowymi pomysłami autora. 
Marcin Ciszewski jest polskim pisarzem, jednym z najbardziej rozwijających się autorów książek sensacyjnych. Ukończył historię na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonuje go okres II wojny światowej.

Znak
9788324017034

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Wiatr Marcin Ciszewski

"Wiatr" Marcin Ciszewski-autor bestsellerów „www.ru2012.pl” i „Upał” – powraca z thrillerem, który niczym podmuch lodowatego wiatru przyprawi was o gęsią skórkę.

Thriller znakomity dla miłośników Tatr.

Cena 18,00 zł

Mróz Marcin Ciszewski

Marcin Ciszewski, autor bestsellerowej trylogii WWW, w skład której wchodzą powieści WWW1939COMPL, WWW1944WAWPL oraz Major, tym razem prezentuje trzymający w napięciu policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle. 

Cena 18,00 zł