DELE escolar A1 Preparación al Diploma de Espańol Alumno

81,01 zł
Brutto

Preparación al DELE escolar A1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat.

Ilość

Preparación al DELE escolar A1 Alumno to podręcznik przygotowujący do egzaminów DELE na poziomie A1 uczniów w wieku między 11 a 17 lat. Został napisany przez dwie autorki; Mónica García-Viñó Sánchez i Pilar Justo. Pierwsza z nich jest nauczycielką w Instytucie Cervantesa oraz egzaminatorem DELE. Druga natomiast jest specjalistką na nauczaniu ELE i autorką materiałów dydaktycznych.

Zawiera 7 wzorów egzaminu, podobnych do prawdziwych zarówno w swojej strukturze jak i stopniu trudności. Prezentuje tematyczny podział słownictwa, praktyczne porady i podpowiedzi, audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa, ćwiczenia do pracy w AulaVirtual i książkę z kluczem do samodzielnej pracy.

9788490816769

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

¡Dale al DELE! escolar A1 +...

¡Dale al DELE escolar A1 to pierwsza pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Cena 92,10 zł

Objetivo DELE escolar A2-B1

Objetivo DELE escolar A2-B1 to książka dla uczniów w wieku między 11 a 17 lat, którzy chcą zdawać egzamin DELE A2/B2. Zawiera 6 modeli egzaminów z objaśnieniami oraz klucz z z częścią gramatyczną.

Cena 86,43 zł