Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD El español por destrezas

95,63 zł
Brutto

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD dołączonym do książki.

Ilość

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD to jeden z trzech podręczników z serii El español por destrezas opracowanych dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego samodzielnie i pomagający opanować takie kompetencje językowe jak : mówienie, rozumienie i pisanie w języku hiszpańskim. Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD, dołączonym do książki. Głównym celem jest przygotowanie uczących się do poprawnego i adekwatnego do sytuacji uczestnictwa w sytuacjach komunikatywnych w sposób płynny,  w zależności od poziomu znajomości języka hiszpańskiego na jakim się znajdują. Pozostałe pozycje z serii Español por destrezas to Escucha y aprende Ejercicos de comprensión auditiva + 2CD i Escribe en espańol Expresión escrita.

Sgel
9788497781831

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Escucha y aprende...

Escucha y aprende Ejercicios de comprensión auditiva + 2 CD rozwija i uczy umiejętności rozumienia języka hiszpańskiego od poziomu początkującego do średniozaawansowanego.

Cena 112,41 zł

Expresión oral A2 - B1...

Expresión oral A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie AB1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 113,80 zł

Expresión oral A1- A2...

Expresion oral A1 - A2 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie A1-A2 z serii Destrezas Ele składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 109,00 zł